March 2010

Euforie, nostalgie ..

16. march 2010 at 17:23 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
(Zde měla hrát písnička Hey Du.. pokud máte možnost si ji pustit tak si ji klidně pusťte, ale mě prostě stávkuje youtube..)

Díky sociální síti Facebook už jistě všichni víte, že včera jsem navštívila koncert Tokio Hotel. I přes to že jsem to neměla vůbec v plánu, mi v půl šestý psala spolužačka ze základky, že prý má dva volný lístky, jestli nechci jít. Samozřejmě že mě to lákalo, ale tisícovku jsem za to vážně vyhodit nehodlala. Tudíš, když mi to napsala, dost mě do toho zapálila... O pět nebo deset minut později jsem vybíhala z baráku na autobus... Za nějakou další půl hodinu jsem byla na výstavišti a volala jsem Míše.
Největší problém bylo, že koncert měl začít v šest, já dorazila asi v půl sedmé a pořád se nic nedělo. Dav holek stál venku a nic. Míša mi předala lístek na stání s tím, že oni mají na sezení, což mě trochu zaskočilo, ale když už jsem tam byla, řekla jsem si, že to zkusím. Zavolala jsem Jessice, kde je, a šla s ní do haly. Ona měla ovšem na stání k podiu takže jsem opět zůstala sama.
Sedla jsem si tedy uplně dozadu na mantinel, a čekala. Do devíti, než se začalo něco dít. Mezitím ke mě přišla jedna slečna s tím, že s fanděním je na tom podobně jako já a lístek vyhrála její kamarádka, která je někde vpředu.

Ve chvíli kdy koncert začal, nevím, ani nedokážu moc popsat co se uvnitř mě odehrávalo. Psala jsem si s pár lidma a dělala jsem si z toho legraci, ale na druhou stranu mě to ohromilo. Jejich show byla vážně vynikající od ůplného začátku, kdy se uprostřed podia otevřela veliká kopule a z ní vystoupil Bill. Ozvalo se známé: Welcome in the Humanoid City a pak už začali hrát. Vážně netuším, jaké písničky a jak šli po sobě, jelikož ty nové ani pořádně neznám. Ze starých hráli Durch den Monsun, Übers Ende Der Welt, a pak teda už nevím :D

Nějak už to ale nebyli oni. Představovala jsem si Billa v obyčejných džínách a černém tričku, protože to jsem na něm dřív milovala. To, jak se ležerně oblékal. Ta maškara, co měl na sobě byla... příšerná. Zapadalo to do stylingu "Humanid city" ale myslím že mnohem víc faninek by ocenilo jeho tenisky, lehce rozcuchané vlasy a tričko, prostě styl, který jsme se snažily s větším či menším úspěchem kopírovat.
Koncert byl plný úžasných efektů. Od barevných světel, přes konstrukci pódia, přes plameny, šlehající až ke stropu areny až po hořící klavír na který Tom hrál. A nelze nedodat, že Bill má užasný hlas. Řešila jsem s kamarádkou, zda zpíval na playback či ne a shodly jsme se že nejspíš ne, takže v tomhle směru smekám..
Ovšem, jeho styl vážně nechápu. Líbilo se mi na něm tolik věcí a teď už je můžu slyšet, ale nějak nemám potřebu je u toho vidět. On byl můj ideál, a prostě teď? Ani náhodu..
Možná jsem dospěla.. ale nemůžu říct že ten kluk.. jak vypadal před dejme tomu ještě dvěma lety, by se mi nelíbil, ale teď prostě nějak.. NIC ..

Možná bych to takhle nechala. Dál bych nepsala, vím, že až to zveřejním, napadne mě tisíc myšlenek, mnohem lépe popisujících to, jak jsem se včera cítila a tak, ale .. Napíšu je do deníku a nechám je tam... :) Je to podle mě vše, co jsem chtěla říct, a tak to chci nechat .. :) ..
Vážně už nejsem ta praštěná faninka, co by se ve předu porvala s Němkama jen proto aby byla o tři centimetry víc vpředu. Myslím si že jsem mnohem více psychicky vyspělá než holky z českého "FAN-KLUBU" které si "zarezervovaly" první řadu na stání jen proto, že ony jsou ty, které vlastní nejnavštěvovanější blogy. Upřímně o celém Fan-Klubu si myslím své, a to už asi tři roky.A nejspíš mě už asi nikdy nikdo nepřesvědčí o opaku.

Jediné, a to bych chtěla říct závěrem. Hrozně mě mrzí, že mi Míša volala až takhle na poslední chvíli. Měla volný dva lístky a když mi to řekla, osoba, která mě napadla že bych ji vzala byla Werunka, protože vím, jak by si přála je vidět. Tedy nevím, jestli ještě stále ale myslím že ano :) Možná by ji to zklamalo, ale .. Věř zlato, že pokud to půjde, a ještě přijedou tak na ně půjdeme! Spolu! Jestli budeš tedy chtít.. A pokud nepřijedou .. a někdy bude nějaký koncert v Německu, který by byl v našich možnostech, vezmu Tě tam! :))

Protože jejich show.. ta je prostě báječná i když do nich nejsi úplně zapálená..:) <3


Tenhle obrázek snad raději ani nekomentuji .. ale stálo to za to :)

EDIT: víte co je nejdivnější? Psát jméno Bill taky jinak než jako postavu v povídce.. Za ty tři roky prošlo mýma rukama nespočet povídek ať už napsaných či přečtených a vždy to byl ten idol, dokonalost sama.. Vkládali jsme do něj všechny své sny a touhy.. a najednou jsem ho zase viděla, že je to jen obyčejný člověk.. Sice na sobě má něco dost bláznivého, ale přeci jen má dvě ruce, dvě nohy, jednu hlavu, jedno srdce, červenou krev, na hlavě vlasy, čokoládově hnědé oči, nos, uši které měli vždy dost zvláštní tvar, jednu pusu, rty... a mohla bych pokračovat...