September 2010

Rýma..

23. september 2010 at 19:34 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Tak to je vážně skvělé. Přiblížil se termín, kdy bych měla být na 100% zdravá, teda alespoň podle mě. Moje tělo a okolí si to totiž nemyslí. Všichni okolo mě jsou nemocní, takže jsem to přirozeně chytila taky. V pondělí to začalo zalehlýma a bolavýma ušima, a pokračovalo to až do středy. Dneska v noci se to přehouplo na škrábání nahoře v krku a zároveň rýmy.
Jsem vážně šťastná a "vůbec" mi nevadí, že v pondělí už bych měla být zdravá...

Prostě nikdy nic nevyjde tak, jak si to plánuju. Spíš naopak. Slečna schválnost se mě prostě nechce pustit a nikdy na mě nebude hodná.

To mi připomíná, kdyby ste měli nějaký zaručený typ, jak se uzdravit ve dvou dnech OKAMŽITĚ MI HO SEM NAPIŠTE! :D

Co ještě je nového? Byla jsem nucena vyndat piers z nosu. Ne že by mi to někdo nařídil, ale začalo mi to hnisat. Ano, mohla jsem to tam nechat a já nevím jak dlouho to mazat Framikoinem okolo ring. Nevíte jak jinak říct piercingu? Mě dycky přijde na jazyk akorát ten ring což doslovně znamená prstýnek, ale v angličtině se to používá i na piercingy a různé takové ozdoby.
No takže jsem ho vyndala, a ted to mažu. Před chvílí jsem se pokoušela ho tam vrátit, ale asi mi to za ten den už zarostlo. A abych to "rpotrhávala" na to vážně nemám ... To si to raději nechám za měsíc nastřelit znovu ..
Tak držte palce ať mi to alespoň co nejdřív zmizí. Nevypadá to totiž moc hezky :D Tak jako napuchle ... :D

No a to je tak asi vše.. jdu si udělat úkol na matematiku, angličtinu i češtinu už mám. Mám pocit, že tenhle týden dělám jen úkoly a nic jiného. Jsem nějaká pilná... :D !
Jo děcka dneska jsem se dozvěděla, jak bude vypadat maturita z češtiny.. A je to o tom, že ustní je.. musíte přečíst 21 (nižší úroveň) nebo 30 (vyšší úroveň) knížek .. uděláte seznam a pak si jednu knížku vytáhnete a budete o ní povídat.. :D
To je super ne? Pro mě, která jsem přečetla tak asi 7 knížek a z toho bych řekla že několik jich tam není .. :D Ale to není vše, ještě jí musíte zařadit do doby a mluvit o tý době okolo a kolem :D háhá :D

Ehm.. takže končím se školou a jdu kopat chodník .. :D
Mějte se ! :) a čtěte! :D Já ted nebudu dělat nic jinýho :D .. 

Disturbia.!

19. september 2010 at 0:57 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Jak jen začít..
asi ahoj všem, kdo zůstali..

V podstatě se mi ani vracet nechtělo, protože nevím, o čem budu psát. Nenapadají mě žádná témata a jediné co zde budu dělat bude to, že si zas a znovu budu jen na něco stěžovat.

Povídky už sem dávat nebudu, takže to tady asi bude opravdu hodně stát. Nechci aby tomu tak bylo, ale nemám čas. Dobře, času mám spoustu... Mnohem víc, než bych chtěla mít. Jenže mě štve že ten čas sedím doma u počítače. Opravdu mě to štve, jenomže co mám dělat, kam mám chodit..?

Teď nám končí čtrnáctidenní praxe. Jo, hodně lidí mi zavidí, že jsem si protáhla prázdniny, v podstatě, ale když si představíte, že jsem ráno vstala, udělala jsem nějakou práci pro tátu, něco mu pomohla a tak.... Pak  jsem si zapnula televizi, kde stejně nic nedávají, a jediné na co se dá koukat je "Jak jsem poznal vaši matku" na Prima COOL. Zapnula jsem počítač a co jako? Celý den jsem byla doma, protože prostě .. Nic .. Pak jsem četla povinnou školní četbu: "Horalka" od Alberta Moravia, kterou jsem stejně nepřečetla celou, jelikož se to hrozně zdlouhavě čte. Neříkám, že to není zajímavá knížka, to je, a je i celkem dobře napsaná .. ale je to pořád to samé.

Vlastně v pátek jsem se byla projít po Praze. Jen tak, sama. Šla jsem na Anděl, kde jsem si nabila OpenCard, což mi přijde jako neskutečná blbost, ale co. Pak jsem šla do knihkupectví, koupit kamarádce dárek k narozeninám. Tak doufám, že se jí bude líbit.
V podstatě jsem pak chtěla jet domů, ale řekla jsem si co tam budu dělat? Tak jsem se prošla na Národní třídu, kde jsem prošla další dvě knihkupectví. Hledala jsem další dárek pro další osobu.. Našla jsem něco málo, co mě inspirovalo ale nekoupila jsem nic. Nakonec jsem došla na Václavák aodtamtud se vydala k palládiu, do dalšího knihkupectví. Nechápu, že Luxor, jen proto, že je to nějaká značka má knihy nejméně o tři stovky dražší, než ostatní knihkupectví!
Vlastně tohle ani nebyla tak skvělá procházka, ale bylo docela hezky. Nakonec jsem se vydala od Palladia zase zpátky na Václavák. Vzala jsem to ale jinudy než obvykle. Přes Staromák, a opravdu jsem našla krásnou cestičku. Nechápu, že tamtudy skoro nikdo nechodí...

Hmm.. je skoro neděle, vlastně už je. Dneska, tedy správně řečeno včera jsem pomáhala tátovi na zahradě. Myslím, že budu nemocná, což si nemůžu dovolit, ale je to tak. Asi si dám pár ibalginů, tea tree olejíček do uší, do krku tantum verde a pujdu zalehnout. Zítra si koupím zázvor, nastrouhám ho a zkusím jak to funguje s tím zázvorovým čajem.

Tak se mějte... A užívejte času líp, než já. To mě přivádí k tomu, že jsem dnes zjistila, že skoro všechny holky z ročníku už mají vybrané šaty na ples. Asi někam vyrazím.. Omrknout to. Teď jsem viděla nádherný šaty na Rihanně. Přemýšlela jsem, že bych si je někde nechala ušít, protože mě opravdu zaujaly a alespoň bych byla jedinečná. Myslím na tom plese. Jenže to stojí kolem 5 000.. Což jako mi přijde jako dobrá cena za ušití, ale na to, že si je pak vezmu jednou na sebe je to moc. Dám vám ty šaty pod perex. Zajímá mě, co na ně řeknou ostatní..

Tak teď už se vážně loučím.. Mějte se krásně ..

Blocked!

3. september 2010 at 23:43 | Vaše malá Víla
Nemám na to tady náladu.. Na ty zbytečný hádky .. a prostě na nic.. nemám na to nervy a nemám na to sílu. Najděte si někoho jiného, do koho se budete navážet a dělat ze sebe hrozně ublížený.
Za všecko můžu já.
Jsem mimo.
Zničí me to, až přijede..

Díky, to všecko vím.. a teď můžu v klidu odejít aspoň na pár dní!