February 2011

Jaro, jaro, jaro!

28. february 2011 at 23:55 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ještě včera jsem (sme) mrzli venku (asi tak pul hodinu zpět, včera, touhle dobou) a dneska? Nadechli jste se? Jaro, jaro, jaro!
Těším se na kabátek, který zítra ráno opráším. Těším se na jaro. Těším se na teplo. (A opovažte se sem někdo napsat, že o víkendu bude sněžit!) :D

Mám hroznou chuť pořídit si takový ty super punčocháče z H&M a vytáhnout sukni, kterou jsem neviděla tak dlouho že už ani nevím, jak vypadá.. :)
Za 14 dní jarňáky.. lalala :) Těším se :)
Těším se na všecko.

Mám dobrou náladu, mám jednu otázku z ekonomiky (docela hodně, z dvaceti :D), a nemám proč mít špatnou náladu :)

A jdu si lehnout. Protože mám ještě k tomu všemu co? Rýmu :D
Papa :)

Písnička :D nekoukejte na klip, protože je hrozně infantilní (néé podívejte se na něj.. protože když tancuje tak je celkem fajn :D ) a líbí se mi, jak je hubená :D

Lady Gaga - Born This Way

Dear diary :)

26. february 2011 at 23:16 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Hi friends :)

Nevím co psát, ale mám strašnou chuť něco napsat. Dneska jsem udělala leták, do mého marketingového výzkumu (praktická marita) ale pak jsme společně se Žabičkou usoudily, že pozvánka na koncert asi nebude uplně to pravé ořechové. :D

Zítra musím vyplnit asi tak 30 dotazníků, abych mohla udělat výzkum, co by si zákazníci přáli a nepřáli a uplně :D grr ..! Ať už je to všecko za mnou ... :D


Pořád chodím a nadávám na zimu. Odmítám nějak pracovat, a někam chodit, dokud nebude alespoň 5 nad nulou! :D Jenže zas až bude teplo tak už bude maturita .. a áááá přivádí mě to k šílenství .. ! :D

Viděli ste nový díl The Vampire Diaries? :D Sakra! A měsíc pauza .. aspoň se budu učit! :D
Jo ještě jsem vás chtěla informovat o změnách.. Smazala jsem povídky (kdomě Vášně :)) ... A přesuula jsem je na povídkový blog .. :)) Aby tu bylo víc místa .. Nečekám, že by je někdo hledal, ale kdyby přeci jen..
Bylo mi teda hrozně líto komentářů.. které jsem kvůli tomu ztratila ... Děkuji vám za ně.. postupně jsem si je projížděla, společně s kopírováním článků .. :)

Tak se mějte, smějte bye bye :)

P.s.: sakra, jak se dělaj odstavce? :D
Edit: Ááá odstavce jsou tady :D

Fashion 01

26. february 2011 at 23:05 | Vaše malá Víla |  Fashion


Rekonstrukce

24. february 2011 at 22:36 | Vaše malá Víla
Asi jste si toho nevšimli, ale zrekonstruovala jsem to tady.. Smazala jsem člnky, hodně, hodně článků.
Bylo to zvláštní, procházet minulost a prostě ji jen tak smazat.. hodně věcí, co se stalo jsem zapomněla. I když se většina článků točila kolem jediného. Kolem lásky.
Některý byli dost děsný.. S některýma jsem cítila ještě teď.. zvláštní.. Hodně jsem jich nechala.. Ale je to vždy tak jeden, až pět článků v měsíci. Stejně to nikdo nikdy nebude novu pročítat :)
Zítra jedu k tátovi. Těším se. Nevím, co jsem mámě udělala, ale dáv mi najevo že .. nevím, že prostě .. ale co! Dneska jsem vyluxovala půlku bytu, a někdo že by si všiml? Nee.. Jen si zase všimla všeho, co jsem neudělala, a co jsem udělala blbě.. Nechápu, co jí přeletělo přes nos a proč si to vybíjí na mě! Brácha zítra zůstává dma, protože je nemocnej, nebo co.. Skáče tady kolem něj, vaří mu čajíčky a na mě se tváří, jako proč kolem něj taky neskáču?
Copak o mě se někdo stará, když jsem nemocná? Fakt mě to ubíjí.. chvílema mám sto chutí zabalit si pár věci do kabelky a odjet k tátovi rovnou.. pak se vrátit pro zbytek věcí a už se nevracet.. !
Dneska jsem zaplatila přihlášku do Plzně na Peďák.. Jsem na to zvědavá, berou asi 26 lidí jsem zjistila.. super ))! Na tu UK se asi vykašlu. Jsou tam divný přijímačky. Něco jako že musím udělat prezentaci o tom, jak moc chci peďák studovat a to nemá cenu... Na ten Arts Management se podívám o víkendu. Zaplatím to, ale tam berou 100 studentý, přičemž se tam hlásí asi 2 000 lidí )) .. Nevím, kam ještě bych mohla jít. Přemýšlela jsem nakonec i o tom Suchdole tady, že bych pokračovala v Ekonomice, ale to už nechci!
Uvidím. Těším se, až bude zítra. Bolí mě hlava, jsem unavená, pujdu si lehout..
Mějte se )) Bye.
P.s.: založila jsem rubriku Fashion ))* budu tam dávat obrázky, které mě zaujmou .. ))
nejdou mi vkládat obrázky, jinak bych sem dala... Našla jsem takovej krásnej ))

Slip Into

23. february 2011 at 18:06 | Víla
Jéé nový dessign blogu :D jako vnitřku :D to je ninini :D
I nový dessign mého blogu :D nini :D
Ukazuje mi to téma týdne: "sex" :D super ..
Přišel mi Avoon .. a je tam ten nádernej parfém "Slip Into" co je na něj ta dokonalá francouzská reklama .. :) A nádherně voní.. Kdybych neměla skoro celý, nový parfém, jdu do něj :)
Přemýšlím, že založím rubriku obrázků oblečení, ze kterýho jsem paf.. nevím jestli byste to ocenili .. ? :D
Tenhle článek asi brzo smažu.. jen jsem měla radost z toho novýho dessu (vnitřního) :D

EDIT: Podala jsem si přihlášky na školy..
Hahaha :D Podala jsem si na Arts Management (kam bych chtěla, ale nedostanu se), pak jsem si podala na UK - Pedagogika (Uplně jiný obory jsou v nabídce oborů a pak v přihláškách takže mám Anglický jazyk a český jazyk .. ha ha .. :D ) a nakonec Plzeň (hahahaha :D netřeba něco dodávat .. :D )
Takže, pokud se nedostanu, jedu na rok do Anglie .. :D A jakože se nedostanu tak pápá :D A nejlepší je, že mi to přijde hrozně vtipný :D

Edit 2: ted jsem si ten článek přečetla znovu a je strašně strašnej :D

jdu spát :D dobrou :D

Dlouho to tu nebylo..

22. february 2011 at 17:08 | Vaše malá Víla |  Mezníky víiina života
Hádka.. kvůli kravině!

Dík mami, taky tě mám ráda!!

Taky budu ráda, až vypadnu! Nejraději bych se vykašlala na vejšku a jela na rok do Anglie, stejně mě tu NIC a NIKDO nedrží!
Nejraději byh se pak vrátila, a šla bydlet do vlastního, přestat poslouchat ty keci! To je pořád, udělej tohle, tohle jsi zapomněla, tohle jsi neudělala.. Nikdy žádný dík.. Nikdy žádný : co se stalo, když jsem přišla domu ubulená.. Jen: Já jsem si šimla, že se asi něco stalo.. Hmmm to jsem ráda, že ses zeptala..!
Jsem ráda, že mám v tobě oporu.. že mi poradíš, obejmeš, utěšíš!!

Sakrkasmus (zdvojená ironie) !

my-romance

Nejdokonalejší pár?

20. february 2011 at 22:35 | Vaše malá Víla |  Kvítečka do věnečku...
Seal a Heidi ♥

Jestli má existovat dvojice, kterou obdivuji, jsou to oni dva :)

my-romance

Eating habits

20. february 2011 at 18:04 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Zdravím Milí,

dlouho jsem nic nepsala. Ve škole je toho víc než dost, když se dostanu na internet, tak se dostanu spíš na počítač, a dělám Praktickou maturitu... Jo, třeba na fb nebo na ajsku mě zastihnete, ale nemám čas číst povídky, které jsem četla a ani nemám moc času na články, což mě dost štve...

V pátek jsem si koupila ELLE, abych aspoň něco měla, co mě potěší .. :D Hlavně mě naláká pokaždé FuFu (www.xoxo-fufu.blog.cz) :D dřív jsem si to nikdy nekupovala, ale od tý doby co chodím na její blog mě pokaždý naláká :D

Víc než hadry mě zajímají články (kterých je v Elle opravdu málo.. :D !!!) Podle mě 40% časopisu jsou reklamy, 40% hadry a 20% člnky.. tam bych celkem chtěla psát .. :D
Ted je tam článek o jídle, přímo se jmenuje: Můžeme jíst (alespoň trochu) jinak?

 Docela mě zaskočilo, jak tam lidi píšou co přes den jedí!

Tak první, co mě praštilo do očí. Autorka píše větu: "Lidé, kteří se ,ZAPOMENOU´NAJÍST, mi připadají tak trochu jako z jiné galaxie" -> Musím říct, že s tímhle souhlasím... Můžete zapomenout napsat úkol, můžete si zapomenout penženku, mobil, ale zapomenout se najíst??? Proboha kde to žijeme ?

To ale není vše, článek je zakončen jídelníčky kolegů z práce. Nechce se mi to přepisovat, protože mě tlačí čas, ale vžně bych vám přála si to přečíst... Každej kontroluje, co sní... Jsou tady asi 4 osoby, a KAŽDÁ z nich cokoliv sní, tak si říká, jestli to náhodou nebylo moc tučný. Slečna (nebo paní) Anna sní k snídani tatranku, a má z toho výčitky ještě večer.. proboha! Nejhorší je, že jsou tu i dva kluci. Honza je vegetarián, v letadle si nedává teplý jídlo, protože je moc tučný, ale raději si dá pražené kešu? EH???K večeři si dá jednu bio-hrušku? EH???
Vážně tohle nechápu...
Každý do sebe lije 3 kafe za den.. a to jako není nezdravý?
Ten článek je zajímavej, ale jsem si jistá, že byste z něj měli stejný pocit jako já.. Pokud budete mít možnost, určitě si ho přečtěte... Fakt to stojí za to... Ze čtyř lidí, ani jeden nejí normální obědy, každej zobe nějaký zrní nebo co....Chtěla bych ty lidi poznat osobně..!
Ehm...

Jdu si přečíst něco snad více na urovni, je tu třeba hezký článek o tom, jak Dánové jsou nejšťastnějším národem světa.. tn se mi vážně líbil.. :)
A pak zase do "práce" ..

Mějte se.. :)

Nástup :)

13. february 2011 at 18:15 | Vaše malá Víla |  Mezníky víiina života
Takový jsme měli nástup.. ještě jsem to někde slibovala :)

Stačí kouknout jen na první dvě minuty asi :D .. Nevěřím, že je to už týden ..


V mládí ztrácíme rozum kvůli LÁSCE, ve stáří lásku kvůli ROZUMU.

12. february 2011 at 19:47 | Vaše malá Víla |  Kvítečka do věnečku...
Edit: jen písničku nechávám...

http://my-romance.blog.cz/


Nickyho rodina

11. february 2011 at 20:17 | Vaše malá Víla |  Recenze
Dneska jsme šly na dvě hodiny do školya pak jsme šli do Lucerny (už druhý pátek za sebou jsem tam :D) .. tentokrát jsme šli ale do kina :)
Pro mimoprežské. Lucerna se dělí na Velký sál (kde se pořádají plesy), Malý sál (kam chodim na diskotéky :D) a pak je tu ještě kino který je dokonalý. Takový retro, fakt to tam mám ráda. Sice po delší době váš zadek umírá, ale je to užasný :)

O čem jsem ale chtěla hlavně mluvit je Nickyho rodina. Nový film, který přišel do in na konci ledna. Je o tom, jak Nicholas Wilton před druhou světovou válku transportoval děti židovských rodin do Anglie.
Převezl a zachránil kolem 600 dětí, které by v Československu čekala jistojistá smrt, převezením do koncentračního tábora.Spousta z nich, když po válce heledala svézjistila akorát to, že byli odvezeni do koncentračních táborů a dál o nich nemají žádné zprávy...

Navíc je to udělané stylem dokumentárního filmu. Části jsou vyprávěné, části jsou dotočené, a částy jsou dobové záznamy. Hraje zde Klára Issová, matku, která musí poslat obě svoje holčičky pryč. Na jednu stranu jim zachrání život ale na druhou ví že už je neuvidí... A v tomhle duchu je celý film.

Je to tak hrozně krásný. Dám vám sem nějakou oficiální recenzi. Určitě na to jděte a nejlépe do Lucerny protože má nejlepší atmosféru. ode dneška nechodím nikam jinam!! :D
http://my-romance.blog.cz/


--
Slavnostní, světová premiéra filmu je ohlášena na 20. ledna 2011 a uskuteční se v Kongresovém centru Praha. Z různých koutů světa přijede několik zachráněných "Wintonových dětí", účast přislíbil dokonce sám 101letý sir Nicholas Winton, který se na Prahu moc těší. Po filmech Všichni moji blízcí (1999), Nicholas Winton - Síla lidskosti (2002), který získal International EMMY AWARD za nejlepší dokumentární film, tak Nickyho rodina definitivně uzavírá cyklus Wintonovských filmů. Tajemství záchranné akce, která nemá v novodobé historii obdoby, je konečně plně odhaleno. V hraných rekonstrukcích ožívají nově objevené příběhy zachráněných českých dětí a sira Nicholase Wintona. V roli maminky jednoho z dětí exceluje Klára Issová, mladého Wintona si zahrál Michal Slaný. "Přál bych si, aby emocionalita Wintonova příběhu, její katarzní efekt, podnítil diváky, především mladé lidi, kteří ještě nezanevřeli na ideály, aby se zamysleli a možná vykonali alespoň jeden malý dobrý skutek. Věřím, že film může být jakýmsi startovacím blokem, s jehož pomocí se to dobré, co v nás je, dostane na povrch...," říká režisér Matej Mináč. Zároveň s premiérou se proto rozjíždějí nové webové stránky www.nickysfamily.com určené všem členům největší rodiny na světě - Nickyho rodiny. Patří do ní nejen tisíce lidí, kteří za svůj život vděčí Nicholasi Wintonovi, ale všichni ti, kteří chtějí něco pozitivního vykonat pro druhé. Právě na těchto stránkách najdou inspiraci i konkrétní příběhy či formy pomoci.


Ryba je kámoš, ne žrádlo!

10. february 2011 at 22:55 | Vaše malá Víla
To ani nebudu dávat do rubriky :D
Jo, pořád mi ještě hrabe. Dneska jsem měla nějakej energetickej nápoj a asi to bude z toho :D Teď jem si přečetla ten článek před tímhle :D a fakt :D

Víte co? Jediný město kam nechci jít na školu je Plzeň a oni tam zrovna postavěj tu univerzitu :D fakt nechápu.. :D Proč jí nepostavili jinde že jo.. To jsou lidi .. :D

Dneska jsem se pobavila, psal pan ten :D jak mu to říkám? Rich ne? Prej.. Strašně tě chci.. tak píšu, já ale nechci :D prej, buď moje tajná milenka .. Koupím ti za to co budeš chtít .. Chci aby mi dal pokoj :D tak jsem mu psala že ne a prej aspoň jednou :D Fákt skvělí .. Tak jsen napsala NE :D a prej v tom případě si mě smaže z mobilu, hmmm ... nesmazal pořád píše, ale já nepíšu :D lalala :D

Mažu starý články, to je fakt něco ... Prosim vás jestli vás někdy napadne číst si moje starý články, tak to nedělejte .. prtože vám to zakazuju :D To je hrůza... To je všechno ve stylu tohodle článku. Nehledě na to, že tohle je za dnešek druhej, protože ten první byl tak strašnej že jsem ho zase smazala ... :D
Ten byl ale fakt tragickej .. :D
Ani nebyl vtipnej. Ne že by tenhle byl. :D
Ale tak já se mu směju.

Zajímalo by mě, kdo zas přijde a zkazí mi náladu .. :D
Dneska jsme si s Martinkou povídaly vtipy. To jste měli vidět, jsme jen ležely na lavici a nemohly jsme dejchat :D Martinka mi řekal vtip ale ten je fakt dobrej :D ale :D

Jde paní s pejskem na nákup a uváže ho před krámem. Přijde pán a začne ho hladit. Když se paní vrátí tak ten pán říká. "Teda pani, vy máte ale hnusnýho pejska, koukejte se na něj. Ta hlava je ale fakt divná.. "
"To neni hlava ale zadek..."
"Hmm.. tak proto se mu nelíbilo, že jsem mu před chvíli vnutil rohlík.." :D

Já .. si .. jdu .. raději lehnout :D Zejtra jdeme do kina a pak jdeme s Martinkou na skleničku. To zas bude :D Teda jdeme na oběd a pak na skleničku. Asi. Doufám :D Kdyžtak pujdeme jindy :D

Kdyžtak napište, já ten článek smažu. Asi jsem fakt sjetá .. :D Kdyby vás třeba pohošil ten vtip...
Jo ještě video :D


Nejlepší film vám řikám :D :D

Who owns my heart..

9. february 2011 at 20:20 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Zdravím,

zajímalo by mě, kdo má pořád vymejšlet ty názvy, to je taky hrůza.. :D Teď mi ta písnička hraje v podvědomí tak jsem tak nazvala i článek .. Ale je to fakt peklo :D

Dneska byl fajn den. Psali jsme sice test (na kterej jsem se ani nepodívala a odpovědi jsem si v podstatě všechny vymyslela :D) a pak jsem byla zkoušená z ajiny (kde jsem se dozvěděla že mám malou slovní zásobu.. :D Tak mi řakněte něco o klima v americe hmm..! :D ) ale jinak se mám po dloouhý dobe fakt skvěle.. Jo ještě jsme měli němčinu... Rodilou mluvčí. Po půl hodině, co se s námi bavila způsobem, že na nás mluvila a my jsme nerozumněli ani slvo, nám řekla, že každej máme čtyři pětky za práci v hodině.. :D Cajk :D

Tak  jsme šli za třídní, že ta učitelka se chová povýšeně, že jakoby na nás mluví jen německy, nerespektuje že němčina není náš maturitní předmět.. A ona musím říct že nám vyšla hodně vstříc, došla za ní a řekla jí že by nám to mohla překládat a tak.. Vyjednala nějaká pravidla...
Přišla nám je říct na třídnickou, kterou máme mít devátou hodinu, ale učitelka nám ji z vlastní vůle posunula na osmou. I tak ale všichni měli držky že tam musej sedět a čekat.. Tak jsem řekla, ať jsou rádi, že nám to vůbec posunula, a že se za nás postavila u tý němčinářky... :) No a pak jsme šli domů.

Cestou domů mi přišla smska. (Vlastně byli dvě. Jedna od Mr. Rich, že je z Ameriky zpět v Čr.. Nějak jsem zapomněla odepsat..:D) Ale hlavně od třídní, že mi děkuje.. že jsem se jí zastala a že i brečela, že jí to mrzí v tý třídě.. Tak mě to tak hrozně potěšilo, že mi napsala.. :) Tak jsem jí taky napsala že není zač, že jí ty troubové za to nestojej a že je hrozne prima .. Ale hrozně mě to potěšilo..

Ptala jsem se zas jiný učitelky na tu žurnalistickou školu v Jinonicích, kam jsem si chtěla dát přihlášku. A říkala, že tam šli asi 4 lidi od nás ze školy, a ani jeden to nevydržel. Prý samá psychologie, sociologie. A ať jdu do Plzně na Pedagogickou.. Fajn.
NECHCI DO PLZNĚ :D .. tak jsem přišla domů, zapnula jsem počítač, najela jsem pěkně na Západo Českou Univerzitu - Pedagogická - obor čeština.. Lidi já na tu školu chci! Fakt mě to zaujalo.. ! Ale nechci do Plzně! Nicht! :D Sakra :D

Prej tam ani nedávaj kolej lidem z Prahy.. a na kolejích přes léto jsou ubytovny :D fakt libovka :D tak bych asi dojížděla :D ale já tam nechci ! Grr .. ale ta škola :D Uplně, najděte si to a přečtěte si o tom oboru! :D
Končim.. Dám si tam přihlášku, ale nepujdu tam protože prostě proto :D

Čůůůs :D
my-romance

Ještě jedna plesová. Protože teď celý týden sedím s Martinkou ve škole a je to nejlepšííí :D pořád se jen smějeme :D .. :) A prtože jsme byly nejkrásnější!!! :D

Maturitní ples 2011

7. february 2011 at 18:43 | Vaše malá Víla |  Mezníky víiina života
Ples byl dokonalý, i když nic nebylo tak, jak jsem si plánovala! Šaty byly mnohem dokonalejší, účes jsem také na poslední chvíli změnila a dokonce jsem si i zatančila.. :) Myslím že byl fajn..
Hrozně rychle utekl. Mám pocit, že trval asi tak hodinu. Nástup se nám povedl, a byl prý nejlepší ze všech (později dodám video :)) ... Hudba byla perfektní, a v Lucerně měla skvělou akustiku. Ty basy byli užasný, vubec jsem neekala že to takle vyjde. Je fakt, že nemůžu srovnávat repráky a rádio, ale tohle.. Tohle jsem vážně nečekala a byla jsem nadšená... :)

Nejvíc jsem vděčná lidem, kteří tam byli se mnou :) Třída byla ohromná, Žabka, Terezka, Ellí :) A hlavně Lukáš. Musím říct že přes to, že byl nejspíš lehce v podnapilém stavu, a neustále mě ošmatlával tak byl užanej. Asi desetkrát mě tam objímal, když jsem to nejvíc potřebovala.. :) .. A to že mi na after svlíkal tričko? To bych mu za tohle klidně odpustila.. :D

Nevím, co víc říct Bylo to P.E.R.F.E.K.T.N.Í. i když jsem si to v určitých chvílích nechtěla připustit.. a měla jsem sto chutí někam zalést :) Jsem ráda že jsem tak neučinila .. :) Užasné .. :)

eL.Á.eS.Ká.A.

5. february 2011 at 20:51 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
http://my-romance.blog.cz/

"Nejvíc na Tobě nenávidím, že Tě nedokážu ani trochu nenávidět.."


Kdykoliv se minulosti chce, přijde a vykopne vám dveře.

2. february 2011 at 23:32 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
http://my-romance.blog.cz/
Picture by DA

Zdravím,

jakpak se máte? U mě to celkem jde.. V pátek plesík, zítra si jdu pro šatky :) asi vám sem hodím fotku ze salónu, a nebo ne. Až zítra. Nějakou hezčí.. Anebo až v sobotu z plesu.. Ještě uvidím :)

Tak mě napadlo, že vlastně do Lucerny jdu popáté, z čehož jedno byl ples od tanečních, což se nedá počítat. Take dalo by se říct po čtvrté, pokud toto nepočítáte.. Byla jsem tam jako prvačka, s divnýma šatama, příšerným účesem a vyjukaná ze všeho. Dostala jsem stužku a šla jsem domů. V druháku jsem měla dlouhé, bílé šaty, krásný účes (ovšem jen zezadu, zepředu jsem měla ofinu a na ní vosk, takže to vypadalo jako když mám absolutně mastnou hlavu..). A ve třeťáku, kdy jsem měla krásný, nový vlasy, šaty, které bych si s radostí zase oblékla, i když jejich příležitost byl pouze tento ples a bylo to super.
Ale jak je sakra možný, že je to už rok? ROK? Dva roky, Tři roky, Čtyři roky!!! Tolik se toho stalo přitom mám pocit, že to bylo před třema měsícema maximálně...

Jsem hrozná, pořád se jen zabývám minulostí, místo toho, abych koukala dopředu. Prostě to neumím.