June 2011

Obsession with Passion #16

28. june 2011 at 1:45 | Vaše malá Víla |  Obsession with passion
Věnuji Marky! :D Už jí to hrozně dlouho slibuji a tady je i Tom, a řekala na tento díl tak moc dlouho. A já se s tím tak pachtila, obdiv jí :D .. :)
-

  • · "Za chvíli se začne rozednívat."
  • ·"Nevěřím ti."
  • ·"To zařídím."

Obsession with Passion #15

14. june 2011 at 23:01 | Vaše malá Víla |  Obsession with passion
  • "Ahoj krásko!"
  • "Zase mě jen svedeš?"
  • "O tyhle kecy já nestojím!"
*

Pocit zbytečnosti (Hi, I am alone)

13. june 2011 at 21:51 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Taky se někdy cítíte tak nějak navíc..?

Od tý doby, co nechodím do školy a nevím co dál se cítím vážně divně. Vždycky jsem se těšila, až bude škola za mnou a když se to teď stalo, kladu si stále jednu a tu samou otázku: "A co dál?"

V oblasti práce či brigád se mi vůbec nedaří. Nemáte praxi? Táhněte!

Přijímačky na vejšku? Stále se sama sebe ptám: Je tohle to, co chci jednou dělat? Jistě, že bych ráda i nadále studovala, přijde mi hrozně divný pocit, že se vším praštím a nebudu se prostě dozvídat nové informace. Ráda bych šla do tý Plzně. Vážně jsem o tom uvažovala a jediná věc, která mi vadí je, že bych nebydlela doma, ale s někým na koleji a ještě ke všemu bych si ani nemohla najít stálou brigádu, protože budu pendlovat mezi Prahou a Plzní.

Taky mě trochu mrzí, že bych studovala pouze ČJ. Chtěla bych k tomu mít třeba AJ nebo dějepis. A pak bych šla klidně učit. Uvažovala jsem o tom, a nakonec by mi to ani moc nevadilo. Možná kvůli státním maturitám, protože teď se studenti nebudou učitvše, co se učili dřív za 4 roky, ale pouze přečtou 20 knížek a budou se držet v okruhu těch knih, což je podle mě prostě hrozná kravina. To se na mě nezlobte.

Vlastně je to ale stejně uplně jedno. Podávala jsem sice odvolání, ale pochybuji, že mě přijmou. 6 bodů mi uteklo. Nemyslím si, že je to moc. Ale na odvolání jo. Ještě ke všemu, když berou asi tak 26 lidí.

Samozřejmě. Nejsem na tom sama, kdo teď neví co s volným časem. Jsem si jistá, že ostatní maturanti jsou na tom stejně, ale prostě. Skoro všecjny holky, kamarádky mají přítele. Když neví, co dělat můžou jít ven nebo kamkoliv s přítelem, ale v tomhle směru nemám nikoho. A nezlobte se na mě, ale všechny kamarádky, které mají přítele jdou raději ven s ním, než se mnou.

Takže budu na věky sedět doma, protože bez praxe neseženu práci, ale bez práce nezískám praxi. A začarovaný kruh se nám uzavírá. Se školama to taky vypadá dost bledě.

Tak mi poraďte, co teď..?

Obsession with Passion #14

10. june 2011 at 23:54 | Vaše malá Víla |  Obsession with passion
Všem, kdo si počkali a nchají komentář :)) doufám, že budou díly častěji :))

"Ano drahoušku..."
·"Nemám tolik času, no..."
·"Taky ti to sluší!"
*

6. června

6. june 2011 at 20:47 | Vaše malá Víla |  Fotoalbum
Dneska jsem poprvé vyvětrala svůj foťák. Musela jsem jít na Anděl, vybrat si něco k narozeninám, nechat si to tam zamluvit a teď budu volat babičce, co jsem si zamluvila, aby mi to mohla vyzvednout a dát k narozeninám. :D Složitosti, ale babička si nedala říct. Vybrala jsem si náušnice a žabky, protože nemám žádné letní boty a ty co mám jsou blbý :D ..

V H&M mají dokonalé boty na podpatku, ale bohužel jsou moc vysoké... Kdyby měli tak o tři centimetry míň, anebo kdyby chodníky v Praze byly rovné...

Fotky jsem hodila na http://fairykatie.blogspot.com/2011/06/66.html protože je tam lepší nahrávání.. :) Jinak přemýšlím že blogspot zase smažu.. nevím. :D Nevím jestli psát sem, nebo tam .. Tady se mi líp píše, tam se zase lépe dávají obrázky, tak poraďte, co mám dělat. To je dilema :D

Návrat ztraceného syna (tedy spíš dcery)

5. june 2011 at 0:09 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Chybí mi blog. Kudy chodím, tudy přemýšlím, co bych sem napsala. Ale moc často se na počítač nedostanu. Jo, mám sice spoustu volného času, ale chodím hodně ven, začala jsem cvičit (což znamená, že jsem si v pátek zacvičila a od té doby se nemůžu hýbat :D)
Jde spíš o to, že nechci na počítači sedět od rána do večera jako tomu bývalo dřív. A když teď mám tolik toho volného času, prostě nechci skončit tak, že zase budu každou chvíli koukat co kdo napsal na fb, a tak. Většinou projedu blogy, něco málo udělám a jdu zase pryč. A při té příležitosti nemám čas napsat na blog skoro nic.

Také jsem měla narozeniny. Objednala jsem si zrcadlovku a zítra si pro ní jedu. Hrozně se těším, až budu chodit po Praze a fotit všecko na co přijdu. A je mi uplně jedno, že ty fotky třeba nebudou uplně super. Já prostě jen chci fotit okamžiky a zákoutí, a chci se s tím foťákem naučit :) a doufám, že mi ho nikdo neukradne .. :) Takže .. nabít i-pod a hurá do víru velkoměsta :))

Možná jste si někteří všimli, že jsem svou povídku Tóny srdce poslala na http://tokiohotel-fanfiction.blog.cz/ (dala bych sem odkaz, ale nějak jsem tu moc dlouho nebyla, protože vážně nevím, jak se sem teď odkaz vkládá - nevíte??)
Ale to je jedno, jak to tam tak slečny vkládají (Myslím že hlavní zásluhu má Anette, které jsem moc vděčná - i za komentáře :)) tak si je čtu. A teď mě tak napadlo, že vlastně vůbec nemám nápad na nějakou takovou podobnou povídku. Nechci říkat, že tahle byla nějak skvělá, ale myslím si že to je nejlepší z mé tvorby. A mě hrozně mrzí, že nemám nápad na novou povídku. Chtěla bych hrozně moc zase psát ale nápad nepřichází a myslím si že ani nepřijde.
A to je mi hrozně moc líto.

Asi jsem si idealizovala něco jako lásku, a teď se ta moje dlouhodobá láska proměnila v pouhou nenávist (nevím jestli to není silné slovo, ale možná že nejsem daleko od pravdy) ..
Vůbec jsem od nich neměla upouštět a myslet si, že v "realitě" najdu své štěstí. Šťastná jsem byla s nimi, před čtyřmi roky, protože oni mi nikdy neublížili .. A já jim to vracím tak, že už nemám ani nápad na hloupou povídku.

Nechci si stěžovat, nemám žádnou depresi ani nic podobného :) mám dobrou náladu. Jen mě zamrzelo to s těmi povídkami... :) Napadlo mě smazat celé OwP a začít odznova, ale to už byste věděli hlavní zápletku což mi přijde dost hloupé...


P.S.: uvažuji o dalším tetování. Je to návykové :D .. jen nevím kam a nevím co.. i když hrozně dlouho si přeju hvězdu, tu trojitou, ale v menším. Ale nevím kam :))