July 2011

Chalupa

31. july 2011 at 22:47 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ááách joo jsem táák líná :D ..
Jsem připravena napsat nějaký ten článek, ale vůbec se mi nechce jít vedle (asi tak jeden krok) pro foťák a dát sem ty dvě fotky, který jsem milostivě vyfotila za celej víkend. :D ... No co tak když je hnusně! Asi je dodám v editu. Ale to si jich už nikdo nevšimne, a vzhledem k tomu, že většina lidí komentuje jen ty fotky tak se teda asi uráčím no. :D (To vám nevyčítám, alespoň mám komentáře! JO! Jsem povrchní.. ale víte, teď jsem četla nějakej horoskop, a prý blíženci jsou povrchní, prý je to jejich špatná vlastnost, tak alespoň to mám na co svést :D)

Byla jsem na chalupě tátovy bývalé přítelkyně Stáni, a bylo to hroozně super. Jsem tam vyhlášená sadistka, protože jsem v pátek večer házela slimáky do ohně :D .. Jsme opejkali (Stáňa, Petr (syn) a já) tím způsobem (protože pršelo), že jsme si dali tři židličky kolem ohniště, dali dva slunečníky, pod nima jsme seděli a opejkali :D a pili víno, Petr pivo. A byla hrozná legrace, jsme tam házeli nějaký suchý jehličí a málem nám schořeli ty slunečníky, jak to plápolalo vysoko :D ... Škoda že pršelo, jinak bych to vyfotila, protože takhle jsem se bála o foťák .. :D V sobotu přijela Anička (dcera) a babička s dědou (děda je velkej šprýmař, dneska se třeba skovával babičce za dveře, když pro něj šla, aby šel obědvat :D) No, ale bylo hnusně, tak jsme jen polehávali a četli si :) (Anička čte rozbřesk, asi si to přečtu znova :D). A hrozně jsem se tam přejedla, protože mě pořád jen krmili. Tak když jsem přijela, tak jsem si ZACVIČILA!! :D (volejte hurá :D)

Sakra, píšu sem věci, který jsem napsala Niky do dopisu takže Niky, omlouvám se :D .. Už končím.. :D
Dneska jsme chtěli jet na zámek, ale bylo jak jinak než hnusně tak pojedeme příště :D tak jsme se zabalili a jeli domů :D .. a tady nikdo není (mamka má noční a bratr šel ke kamarádovi a vrtí se tak za hodinu - doufám že mě nepřijde někdo znásilnit :D ) ... No, tak si to užívám, asi se pujdu umejt, vlezu si do postele a ještě si budu číst. Zítra mám zase autoškolu, pozítří taky a ve středu budu muset na nějakou tu přednášku (mě se nechceee! :D)

Potřebuju si obarvit vlasy, ale pořád nevím jakou barvu. Chtěla bych zkusit hnědou s červenými odlesky, ale bojím se, jak v tom budu vypadat. A chtěla bych zase spíš nějakou světlejší.. Tmavý barvy mě teď už moc nebavěj .. :D (to mám docela blbý, když mám teď tmavě hnědou, to budu muset asi odbarvit nebo nevím) :D Stáňa říká, že mi hrozně slušely ty krátký vlasy jak jsem přijela v loni z Anglie, bych si je ostříhala, kdyby mi pak zase třeba během měsíce dorostli. Protože všechny holky kolem mě maj dlouhý vlasy a pěkně mě tim štvou :D ...!

Hm, jdu pro ten foťák. Moc ale nečekejte. Fotila jsem interiér chalupy :D ... Jako interiér je krásnej, ale jakože fotky nic moc. :D

p.s.: Táta hrozně žárlí že jsem tam s ní jela, strašně mě pořád kontroluje :D ... Ale tak :) už má život někde jinde, já se za to nezlobím ale asi nikdy už nebudu mít žádnou jeho přítelkyni tak ráda jako Stáňu. Ona je skvělá, taková maminkovská, vzpomínám si, když jsem měla angínu a já byla u táty a ona se o mě starala, pořád mi nosila ovoce a tak a čaje s medem :) (mamka mi na to řekla: Zato já, když máš angínu tak tady do tebe kopu, viď :D) .. ale víte jak to myslím, moje máma není taková jako ona. Tady mám sice takovej ten svůj klid, ale prostě .. nedokážu to popsat, asi jste to nezažili, takže nemá cenu to ani vysvětlovat.. Prostě ji mám ráda :) ..
Ty fotky, já vím! :D

Jéé já tam zapomněla pinetky - ty na tom zrcátku, sakra .. :D :D :D

Mějte se :D :D

CODE:MODE

28. july 2011 at 22:49 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Krásný večer slečny,
chci hrozně poděkovat za včerejší návštěvnost. Jsem se nestačila divit. :D

Dneska jsem se s Ellí vydala na festival CODE:MODE. Ona už byla na tom předchozím, ale já šla poprvé. Konal se na nábřeží, jakoby u Andělu. Na festivalu bylo asi molion stánků s originálními věcmi (něco jako fler.cz -hodně lidí tam taky prodává). Prošly jsme to dvakrát dokola, a musím říct že věci tam jsou sice krásné, ale přišli mi dost předražené. Na druhou stranu je to ruční práce a látka není ala Terranova takže to nejspíš vydrží. No, nekoupila jsem si nic. Viděly jsme Sandru Leopardovou a Joll Burr a obě jsou hrozně malinké. O Sandře to nějak vím, ale Joll jsem myslela že je větší, a ona je taková droboučká.. :D (Nepočítám s tím, že by si to tady Joll četla, ale kdyby náhodou, nemyslím to zle. Doufám že chápeš :))
Vždycky jsem si říkala, že až někde Joll potkám, tak jí oslovím a najednou, ona byla taková reálná že jsem se vůbec neodhodlala. :D

Pak jsme šly dále do My, kde jsou celkem dobrý slevy. Hrabaly jsme se tam ve věcech za 149, celkem pěkných, ale našly jsme jedinou věc, která byla taková koupitelná a to pončo. Pak jsme pokračovaly do jednoho sekáče na národní, kde ale nic moc neměli a tak jsem se vrátila a pončo si koupila. :D ... Pak jsme ještě zaběhly na Andělu nejdřív do Marks&Spencera (čaj a dobroty :D), Tally Wejl (nic, ale El se tam líbily boty, které už neměli :D) a do Tesca pro jídlo. Nakonec jsme se rozloučily a uplně mrtvé se vydaly každá domů.

  • Jinak, objevila jsem první škodu po včerejším pádu a to prasklé sklíčko na foťáku :( .. netuším, jestli by to šlo vyměnit. Naštěstí mám foťák pojištěný, ale stejně. Je to takový to sklíčko před světýlkem jakoby vedle tlačítka, kterým fotíte.
  • Včera, když jsme s Niky seděly na Žofíně jsem si spálila pěšinku na hlavě. Hrozně to svědí. :D
  • A potřebuji jet do Anglie. Strašně nutně, alespoň na víkend! Hrozně moc mi ta země chybí! Představa, že přesně před rokem jsem měla ještě před Anglií a NETĚŠILA jsem se tam!!! Ách! Ách .. jela bych okamžitě a dala bych za to cokoliv :D ...
Code: Mode :)

Den s Niky :)

27. july 2011 at 23:28 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahoj,
včera mi napsala ta krásná Love Shy, že dnes jede do Prahy a že bychom se mohly vidět. Tak jsme si daly sraz před Palladiem a ráno okolo 11-té jsme se sešly. Nevím, moc co napsat, protože vím, že článek, co Niky napíše bude určitě lepší než tenhle. :D Prošly jsme se na Václavák, nahoru ke koni, pak do Vodičkovi, tou jsme prošly až na národní, a pokračovaly tou ulicí naproti. Promotaly jsme se uličkami až na Staromák (Niky určitě zmíňí, že prováděla spíš mě, než já jí a to je z Liberce :D) ... Pak jsme šly na Karlův most a přešly ho na druhou stranu, seběhly jsme pod něj a seděly hrozně dlouho na lavičce a jen si povídaly. Niky mi trochu přiblížila funkce mého foťáku, tak už malinko vím co umí .. :D
Pak jsme zase vyběhly nahoru, koupily si v Mc´nezdravý číz:D. (Už zase, ale vážně to bylo vyjímečně! :D) A vydaly se přes Karlův most zase zpátky :) ... Došly jsme po nábřeží až k Žofínu, kde jsme si dřeply, snědly "oběd" :D a strášně dlouho si povídaly.
Jako nevím, ale musím říct, že s Niky si hrozně rozumím. Doufám že to není jen pocit mojí strany, ale přijde mi že máme podobný názory, trošku podobný situace, a takový. Bylo to prostě skvělý. Přiznávám se, že vždycky když jdu s někým prvně nebo podruhé (my se viděly podruhé ale prvně s námi -kromě cesty autobusem- byla i Nikča) bojím se, že si třeba nebudu mít s tím člověkem co říct, ale my jme povídaly a povídaly, a pak jsme přeskočily k jinýmu tématu a pak se zase vracely k již načatým tématům.. :D
Super :) ♥

Pak jsem jela za Stáňou, bývalá přítelkyně táty, se kterou mám super vztah. Mám ji hrozně ráda, znám ji asi od 10 let a většinou mi nahrazovala takovou tu maminkovskou lásku, protože ona je skvělá, mám ji šíleně ráda. Taky jsme si popovídaly, povídala jsem jí o srazu s Niky, o klukách, ona mě zase o svých věcech.. a tak :) . Daly jsme si chlebíčky, výbornou domácí šťávu z třešní, víno a zmrzlinu. Pak se se mnou svezla tramvají protože šla na letní Shakespearovské hry na Pražský hrad. (Závidím jí! :D)

Já jsem se nakonec kousek prošla, abych něco vyfotila, ale není to nic moc.
Dnešní den hodnotím na 1******** :D


Obrázek od Niky, mě se líbí jak všichni koukaj na druhou stranu. A ten policajt tam. Vlastně je to hrozně zajímavá fotka! :D :)


Náš oběd :D a Niky má hrozně dobrou barvu na nehty, sice zelenou nemusím jo ale tahle je dobrá :D


jéééééééé :D modelinky :D

Bramborové noky se špenátem

26. july 2011 at 22:55 | Vaše malá Víla |  Recenze
nemám rubriku na jídlo tak to dávám do rubriky recenzí. :D Koukám na Gilmorova děvčata a hrozně mi hrabe tak se ani nedivte.. :D

Dneska jsem jezdila v autoškole :D lálá, v Praze :D a dvakrát mi to chcíplo :D ... No nic.

--
Bramborové noky se špenátem a sýrovou omáčkou
(ale ta omáčka je hnusná :D)

Potřebujeme:
  • Bramborové noky (sehnala jsem v Lidlu)

Na špenátovou omáčku:
  • Jednu cibuli
  • Špenát (mražený - asi pul pytlíku - ale je lepší takový ten míň pasírovanej. Ne přímo ten protlakovej :D)
  • cca pul čálku vody
-> nakrájíte cibuli a necháte jí zesklovatět na pánvičce, poté přidáte špenát, a podlijte vodou. Vařte dkud se voda uplně nevyvaří. Potom do špenátu přimíchejte už uvařené noky. Podle chuti dosolte nebo dopepřete.

Sýrová omáčka:
  • 5-10 dkg 30% eidamu (tvrdý)
  • 10dkg sýru Niva
  • 1 dcl mléka
sýr nakrájejte, všecko smíchejte a nechte roztavit. :D Nivu nesnáším, ale nebylo to tak hrozný, v receptu je napsáno míň eidami než Nivy, ale já bych to příště prohodila. :D

Otázky doufám nejsou, recepty psát neumim, raději jsem vám to vyfotila. Teda jen konečnej výsledek :D


S Barčou

25. july 2011 at 23:56 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Už mě přestávají napadat názvy článků. Sakra.
Hodně z vás mě potěšilo komentáři k minulému článku. Barča a Candy mi nabídly že se mnou půjdou ven, za což jsem jim hrozně moc vděčná. Candy, psala jsem Ti na blog .. :) (Trochu Ti to tam spamuju :D)

Každopádně, dneska ráno jsem šla vrátit kabelku, kupodivu vše šlo hladce. Paní mi nabídla poukázku do Ann Christine v hodnotě kabelky. Tak jsem řekla, že zas tak často tam nenakupuju že chci vrátit peníze. Tak se přestala chovat tak mile, ale peníze mi vrátila. :D
Pak jsem rychle proběhla Palladim, protože jsem sháněla takovou tu dvojitou čelenku kolem hlavy. (Možná ji někdy vyfotím - našla jsem ji v HáeMku.) Neodolala jsem ještě kytičkovým sponečkám do vlasů. (Jo, na nákup jsem měla asi pul hodiny, protože jsem ještě předtím čekala asi půl hodiny na poště, abych si mohla vyzvednout dopis z VŠE o tom, že mě nepřijali a abych poslala dopis Niky. Nechápu. Já byla u přepážky ubohou půl minutu, ostatní tam stojej hodiny..)
Pak jsem letěla do autoškoly. Pan učitel byl zase hodný a zase jsem se mohla hodit domů, což mi ale trochu pokazilo plány, protože jsem chtěla nakoupit něco k obědu. Nakonec byl k obědu "hemenex" s bramborama. :D (A nádobí jsem umyla!)
Hrozně mě nadchnul recept na Vývařovně na noky se špenátem. Trochu jsem nepochopila co mám jako dělat s tím sýrem, ale určitě chci ten recept vyzkoušet. Mňam, mám na to hroznou chuť! :D
Pak jsem s bratrem rychle zaskočila do knihovny pro nějaké knížky k jeho maturitě. Já si prodloužila Annu protože nějak nestíhám. :D (Baru, pošli mi Tvůj seznam, jestli si vzpomeneš na i-angelique@seznam.cz :))

Pak jsem si dala sraz s Baruškou. Prošly jsme se Prahou a popovídaly, a drbaly, a tak. A konečně nemám pocit ztracenýho dne. Bylo to hrozně fajn. Baruška si v Terranově koupila krásný, černý šaty a já neplánovaně takové broskvové tričko. (Musím přestat utrácet! Ale tak tričko za 150,- kde to seženete? :D)
Udělaly jsme taky pár fotek z Prahy (konkétně dvě, ale ta jedna se mi fakt líbí :D) ..


Nejsem zlá, ale jestli je někde uvidím, utrhnu vám hlavu, protože jsem si je nepopsala. :D

Mějte se :)


Nuda

24. july 2011 at 21:47 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Nějak mě ty prázdniny nebaví. Nic mě nebaví. Jsem hrozně podrážděná a naštvaná a nemám vůbec na nic náladu. Dneska jsem si uklidila celej pokoj a kupodivu mě to bavilo (dobře, jen stůl a převlíkla jsem si postel..) Nebaví mě ty řeči, nebaví mě jak stále někdo někam jezdí, nebo plánuje že někam pojede s kamarády nebo druhou polovičkou.
Nebaví mě být sama. Nebaví mě, že když se mi někdo líbí je to kterén a když se někomu líbím já, vlastně to je taky kterén. Nebaví mě nic.
Nejraději byh si našla práci abych o tom neuvažovala a abych poznala nějaký nový lidi. Jenže jsem se zasekla u VeroMody a kvůli tomu nic jinýho nehledala a teď je všecko plný.
Nebaví mě to počasí. Šla bych se zase někam projít do města. Jen klidně sama, vzala bych foťák a třeba bych se s ním konečně naučila fotit jinak než na automat. Jenže je hnusně. A máma je pořád doma a má kecy že pořád někde lítám.

A rozbila se mi kabelka, což je super, protože se mi nechce jí jít reklamovat. Ale stála skoro litr, což je fakt hodně (vubec nechápu že jsem to mohla dát za blbou kabelku).

Baví mě blogy s jídlem.
Hrozně mě baví to číst, koukat na obrázky.
Baví mě i vařit, ale nebaví mě umejvat nádobí.
A pořady o jídle mě taky bavěj.
Vlastně mě baví jídlo .
Asi zítra něco nakoupím a něco uvařím. A pak neumeju nádobí.. Budu rebel.

Mějte se rebelové moji.
Poslechněte si písničku.
(ale nedám vám sem Amy, ta je teď všude .. tak se mlouvám - ne že by mě to nezaskočilo, jen mě nebaví ti "fanoušci" co si jí všimli jen kvuli tomu že umřela, a kdybych si sem dala její písničku byla bych jako oni :))

Varieté je skvělej film!!

Dancing fairy

23. july 2011 at 23:09 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Tak, vykecávku jsem psala ráno. Nic moc, měla jsem ještě nějaký to promile a byla mi hrozná zima. :D

Zjistila jsem, že můj kamarád má blog a jak jsem tam tak koukala, měl tam fotky čajů. Vzpomněla jsem si, že jsem kdysi od někoho dostala kvetoucí čaj, a pořád jsem si ho skovávala, že bude nějaká příležitost. (Třeba že se pohne zem asi :D) .. No a protože s tím člověkem se už nebavím, protože mi ublížil, a vyházela jsem všecky věci co mi ho připomínaly a co jsem kdy od něj dostala, napadlo mě zkusit i ten čaj. :)

Pěkně mi rozkvetl. Můj první kvetoucí čaj, někdy to zkuste, je to super. Ale musíte mít velikou skleničku, ta moje byla dost malá .. :D


..díky za každé dobré ráno

23. july 2011 at 6:43 | Vaše malá Víla
Je docela zvláštní pomyšlení, že se právě chystám jít spát. Kdybych chodila do školy, a byl všední den, touhle dobou bych se tak asi malovala, možná čistila zuby, každopádně bych se připravovala na to, abych vypadla z domova.

Vrátila jsem se z (a teď jak to nazvat, večírek je nevystihující, a slovo diskotéka taky moc nemusím.) z klubu, kde jsem byla nejdřív s Eliškou, Ráďou a Kájou a pak už jen s Kájou. Domluvily jsme se, že pojedeme buď metrem v jednu (posledním) nebo tím okolo páté (prvním). A jelikož hráli vážně, ale vážně dobře, rozhodly jsme se zůstat až do toho prvního.
Bylo nám faj, super jsme si zatancovaly i pokecaly.

Napsala jsem Mirovi, jestli se nechce stavit, a on že je jinde, pokud se budou přesouvat tak napíše. Napsal, jestli jsme stále v Retru, píšu že ano. On že už jsou v jiném klubu, píšu že je to moc daleko, on se ptá, jestli má dorazit, odpovídám že jak se mu chce. Píše mi, že jsou tam, nebo tak něco, hledám ho a píšu mu, kde jsou. Přichází mi smska typu: čekal jsem 20 minut, dýl nečekám, sorry.

A tenhle arogantní slovák, mi totálně skazil celej večer, kterej by byl jinak vážně fajn. Co si o sobě kluci jako myslí? Že se z nich každá holka posadí na zadek? Že se jim bude vtírat, a bude se snažit dělat ze sebe trubku jen aby se jim zalíbila? Měla jsem sto chutí odepsat, že jsem klukům do zadku lezla dost dlouho a že na něj z vysoka ***! Ale Kája říká, že bych toho litovala, at nemíšu nic a uvidím jestli se sám ozve.
Ještě stále mám sto chutí mu napsat, co si o sobě jako myslí, ale budu držet pusu. Nebudu mu prostě psát, a kašlu na něj, myslím, že mám na víc, než se někomu vtírat.

Pak jsme si s Kájou šly sednout na chvíli do Mc´a daly si něco hrozně nechutnýho (snažím se tam poslední dobou nejíst :D). No a nakonec asi hodinová cesta domů. Nevím, proč nemůžou ty autobusy alespoň trošku navazovat na to metro, co by jim to udělalo, když metro i autobus jednou jednou za půl hodiny.

Jdu domů a zastavuje u mě auto. Říkám si: A, ted mě unesou, znásilněj, zabijou a někde zahoděj.. :D Otevírají se dveře a strašně hezkej kluk se mě ptá na cestu k bazénu. Popisuju mu ji a on děkuje a zavírá dveře, otáčím se a pokračuji v cestě, slyším jak mě auto dojíždí a dveře se znovu otevírají.
"Slečno, proč se smějete?"
"A mám snad brečet?"
"Ne to ne, jen jestli se smějete mě..."
"To ne, jen tak.."
"Aha, tak krásný den..!"

Stařičké auto se otáčí a myslím že toho kluka, co mi tak moc zvedl náladu a zase mi ukázal, že všichni asi jen nejsou stejní, nejspíš už v životě neuvidím. Ale to vůbec nevadí.. :)
Kašlu na nějakýho egoisktickýho slováka! (Omlouvám se MiMi, snad to nevyzní že tím myslím všecky, ale tenhle je vážně ...! Nadutec. To není státní příslušností, jen to tak vyšlo. Kdyby tohle byla první věc, ale byla to jen třešnička na dortu!! Takových čechů u nás je..taky ale já mám štěstí, že si je dycky najdu .. jsem pro ně jako mucholapka asi.. :))
No nic, jdu spát.
Jsem zvědavá, jestli vůbec usnu :)

Dala bych vám sem písničku, ale ještě chvíli si ji chci majetnicky nechat jen pro sebe protože je vážně boží :)


blah blah bůů ..

21. july 2011 at 21:54 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Niky mě tak nějak inspirovala k tomu, psát každý den článek. Ne že bych na to měla rubriku, měla písničku a fotku ale přijde mi to jako dobrý nápad každý den něco málo napsat. Dneska nějak vůbec nemám náladu a je to jen proto že jsem řekla svůj názor a je to špatně. Na druhou stranu mi to za to nestojí, takže se rozčilovat nebudu. Jsem jaká jsem, a měnit se nebudu a asi nejsem taková, jaká si lidé kolem mě myslí že jsem. Jsem povrchní. A náladová, a poslední dobou říkám, co si myslím protože si myslím, že vymýšlet si jen proto, aby vás měli lidi rádi je k ničemu.
Mám se točit jako korouhvička po větru, podle toho s kým se zrovna bavím a být taková, jakou si mě každý představuje? Díky nechci! Taková jsem byla dost dlouho ..No nic.
Včera jsem byla na Pařbě v Bangkoku s kamarádem. Bylo nás v kině asi deset a on chtěl po lidech házet popcorn (nechtějte vědět, kolik mu je let). Ještě předtm jsem řídila. Cel den nespadla ani kapka, a jak jsem přišla do autoškoly, spustil se největší slejvák, takže jsem jezdila asi tak 30 km/h. Můj výkon bylo 60 km/h. Naštěstí mám hodného pana učitele, a zpátky jsme to vzali přes Suchdol a mohla jsem se tady vysadit. :)
Ještě předtím jsem byla zse s jiným kamarádem krmit labutě. Hrozně dlouho jsme krmili labutě, a pak jsme zjistili (když nám každýmu z 18 rohlíků zbyl jen jeden) že mnohem zábavnější je krmit racky tak, že jim házíte kousky rohlíku do vzduchu a oni je chytají. Neuvěřitelné.

A ještě na konec, jedna povrchnost. Nechápu, proč si český holky píšou blogy v angličtině. Jako by se za svůj jazyk styděly. Chápu ty, které píší i v češtině, i v angličtině (chtějí být slavné a chtějí mít co největší návštěvnost - o to přece na blozích jde!)

Tenhle článek je o ničem, můžu se snažit jak chci, prostě mám blbou náladu a lepší to nebude.
Dám vám sem alespoň písničku, kterou mám hrozně moc ráda ... (jak se upravuje video na jinou velikost tady v blogu?)
Mějte se


Džízis krist!

21. july 2011 at 0:43 | Vaše malá Víla
Fakt je mi na zvracení (jestli někoho pohoršuju, tak se předem omlouvám).


Když mi Niky na nádraží na Florenci říkala, že vypadá .. ehm .. nevěřila jsem tomu ale zvědavost mi nedala.

Jako vynechme ty věci kolem vlasů a takový ty kecy o tom, že byl roztomilej, ale už není a bla bla bla.. Z tohodle jsem se vážně málem pozvracela!
Jestli chce vypadat jako chlap, tak nechápu ty uzký džíny, který k jeho "namakanejm" (nevím kde to vzal) rukám totálně nejdou. Nenávidím na chlapech tílka. Fakt, pokud vidím chlapa v tílku, nejraději bych ho narvala do rakety a vystřelila přímo na měsíc. Dál. Mimo tenhle vesmír!
Fousy, dejme tomu. Upřímně taky se mi nechce, holit si nohy každej den. JO a to psaníčko? Odkdy chlapy nosej psaníčko? Teplouši, okej. Ale teplouši se zase alespoň oholej, takžeby si mohl ujasnit, co vlastně je.
Piersingy nekomentuju, z náušnic se mi už po několikáté zvedl žaludek. '

Jsem tak ráda, že jsem chytla jejich nejlepší éru. A teď už to mám za sebou, protože tohle..
Jestli se snaží "napodobovat" Jareda Leta, tak je to urážka! A já být Jaredem tak ho zažaluju. (V americe můžete zažalovat každýho za cokoliv, a oni tam teď přeci žijou, jako ty jeúžasnější "STÁRS" na světě.)

Fakt se omlouvám, jestli jsem někoho pohoršila. Každý říká že každý z nás se mění, a já s tím souhlasím. Taky nesnáším zůstávat stejná, ale tohle je i na mě moc. Nechápu, na co si ten člověk hraje a co se mu odehrává v hlavě. Doufám, že nebudou natáčet žádný klip v dohledné době protože tohle by nemělo být zvěčněno.
Díky za přečtení článku.
Vím že třeba každý souhlasit nebude, ale tak co, taky se z toho na hlavu nepostavím.

Mějte se.

P.s.: za to jak se tváří bych mu dala pěstí!

Harry Potter

19. july 2011 at 23:46 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Dneska jsem byla s Ellí na HP. Hrozně se mi to líbilo, i když jsem to nečetla jsem věděla, jak to skončí ale stejně mě překvapilo třeba to, že Snape umřel. (Omlouvám se za informace už budu mlčet :D) ... A vlastně i to, že byl zamilovaný do Harryho mámy. UŽ VÁŽNĚ MLČÍM :D
Vyfotila jsem dopis od Niky, protože je tam obrázek Harryho! Musím jí odepsat :)


Hrozně dlouho jsme řešily, co si vezmeme na sebe, já jsem brala foťák a stejně jsem nevyfotila nic..
Jo a jsem celkem socka, foťák nosím v kabelce, zabalenej do tohodle šátku, aby se mi nepoškrábal. Když mě se žádnej obal nelíbí! :D


Víte co nesnáším? Kluky, kteří nepíšou jako první. Dobře, očekává se od nich, že napíšou, ža za vás zaplatí pití sem tam jídlo, že vám podrží dveře. Já to chápu a klidně napíšu jako první, ale když někdo nenapíše vůbec a píšu stále jen já? Pak si připadám jako vtěrka. Díky, kašlu na to..

Taky jsem si dnes pořídila náramky. Byli dohromady, jsou z Orsay a byli podle mě předražený .. :D alespoň o stovku míň stát mohly, za tuhle cenu bych měla nějaký tílko. Ale jsou krásný! :D


A nechápu blogerky, který si každou chvíli dávaj na blog něco novýho. To je třičko s Top Shopu, boty z Top Shopu... Dneska jsem byla v TS a když jsem viděla boty za 2 000,- protočily se mi oči. Jako nemám ráda boty z obchodů s oblečením, přijde mi že nejsou kvalitní a ještě jsou podle mě předražený. Chápu, že někteří si na to vydělají sami a tak dále, ale stejně to nechápu... Možná mě někdo nařkne, ale tak ať .. :-P

Ježiši kriste. Teď jsem dodatečně nahrávala fotky.. A vážně vyrostu! Co to je s tom blogem? Dejte mi adresu kam si můžu stěžovat! :D

Raději končím .. Pa pa :D

BACK "to black"

18. july 2011 at 22:33 | Vaše malá Víla
Tak nějak si přemýšlím a asi se vrátím z blogspotu na blog. :) Jediná nevýhoda jsou ty fotky, ale to se nějak vyřeší .. :) Musím napsat nějakej článek, ale dneska jsem moooc unavená .. :DZe včerejška na dnešek jsem spala u kamaráda (Vážně jsem tam jen spala, nic víc. Nikdo mi to nevěří) .. Ještě večer mě donutil řídit jeho fábii a tak jsem drandila po nějakejch silnicích naprosto strachy bez sebe že jemu seberou řidičák a já si dva roky nebudu moct dodělat ten co mám rozdělanej :D ....

Pak mě ráno hodil domů, já si rychle umyla vlasy a pádila na Černej most za Niký :) Hrozně ráda jsem jí viděla :) .. Pak jsem jela na Suchdol ke kadeřnici, aby mi udělala něco s ofinou, kterou mi totálně zprznila kadeřnice v Mariánkách. A nakonec jsem jela na autoškolu, cestou tam jsem na zastávce potkala nejlepší kamarádku ze základky (asi po třech letech snad..) a hrozně dobře jsme si popovídaly, uplně jako kdyby jsme se potkaly po tejdnu třeba .. :)
Až na to, že jsem se dozvěděla, že moje spolužačka se bude vdávat. Fakt nechápu, ty holky se zbláznily všechny .. Ale vím, že je to každýho věc :) Moje (zase jiná) spolužačka je v 8. měsíci těhotenství.

Nakonec jsem hodinu drandila, na křižovatkách jsem se vždycky málem rozbrečela, ale nakonec to prý bylo "dost dobrý" tak jsem celkem spokojená. Myslím, že mi pomohla ta jízda včerejší noční krajinou ale pšt .. :D

Teď si asi pujdu lehnout nebo pustit film, nebo nevím co. Hrozně mi třeští hlava. Asi se mění zase počasí. Prý mají bejt zase bouřky, tak "super"..

Mějte see :))

P.s.: dostala jsem dopis od Niky (LoveShy) - vyfotím, ale dnes na to nemám vůbec sílu, omlouvám se ..

Dva!

7. july 2011 at 20:07 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Zajímalo by mě, proč si prostě nemůžu najít normálního kluka. Jo, jsem děsně vybíravá a bla bla bla... Prostě mi trvá, než najdu někoho, kdo si myslím, že by mi mohl vyhovovat. No. A pak, když někoho takového potkám, většinou se objeví dva.

Nechápete?

Já vám to vysvětlím.
Většinou vám trvá, než se dostanete z nějakého vztahu. To je tak pokaždé. Dejme tomu čas... čas uplynul. Dejme tomu, že nějaký čas trvá, než někoho potkáte. Dobře, i tenhle čas uplynul. A pak někoho potkáte. Samozřejmě, pokud jste alespoň trochu jako já, neskočíte do toho ihned po hlavě, a dáváte si nějaký čas na to otrkávání. Ehm. V tom čase se většinou oběví někdo další. Většinou = vždycky.

A pak si vyberete, a je to většinou blbě.
Sakra, proč nemůžou být vztahy trošku jednodužší? Proč nemůžu potkat normálně jen jednu osobu, abych pak nemusela mít výčitky typu: kdybych tenkrát ...

Nevím, třeba tohle nemám jen já, ale je to tak VŽDYCKY ! A už mě to nebaví!