August 2011

Posledního srpna.

31. august 2011 at 22:24 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Zdravím :)
zase jsem dlouho nepsala. V pondělí ráno mi muj učitel v autoškole napsal, že ve čtvrtek dělám zkoušky v autoškole. Na magistrátu plus technickou a v pondělí jízdy - je to takhle rozdělený, abych mohla jezdit v Dejvicích a nemusela do Vršovic, kde jsem v životě nejela a vůbec to tam neznám.

Bohužel jsem se začala pořádně učit až tak asi dneska a mám pocit, že to vůbec neumím. Jsem u nějaký 15. otázky z 25 a jakooo .. Mám z toho vážně strach. Ty testy co dělám na netu pořád dokola taky nic moc... Když dostanu dobrý otázky tak to bude dobrý, ale jestli mi tam padnou špatný, jsem v háji...

Nechápu, že už je zítra září. Já mám sice ještě prázdniny, ale chtěla jsem ještě stihnoout tolik věcí, s lidmi kterým už prázdniny končí. Třeba jet do Liberce za Nikčou. A tak dále...

No, nebudu se moc rozepisovat, musím se jít ještě učit (to nemáte co? Učit se na zkoušku kterou děláte první školní den! :D) .. Přeji všem, kteří jdou zítra do školy hodně štěstí do nového školního roku a musím říct, že vám i trochu závidím :) ... Čím dál víc mi chybí střední, teď začínají dávat ulici (na kterou nekoukám) ale jistým způsobem mi jen její znělka připomíná střední. Za prvé ji začali dávat když jsem šla do prváku a za druhé herečka co hraje Terezu k nám chodila na školu. Tak když jsem včera slyšela tu melodii, připomnělo mi to školní chodby a tak. Znáte to? Že vám nějaký písničky, nebo třeba vůně připomínají určité životní období..?

Till the world ends

28. august 2011 at 19:29 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahoj všem :)
vůbec nemám nápady jak bych pojmenovala články, tak sem dávám, jak jste si už jistě všimli, názvy písniček. :D

Mám rozbitej telefon! A jsem z toho celkem na nervy, protože nemužu telefonovat. Teda můžu, ale prostě neslyším, co ten druhej říká. Můžu telefonovat tak maximálně monologem.. Teda vlastně, teď když nad tím uvažuju, nejsem si jistá, jestli ano, ale když jsem volala třeba mámě, tak říkala, že mě slyšela. Když telefonuju třeba s tátou tak mi to normálně funguje. A když telefonuju s Michalem tak mi to tak jako vypadává, což je dost na nic.
Teď budu muset ten telefon odnést do Vodafonu, oni si ho tam zase nechaj na 14 dní, aby ho zrestartovali nebo co, vymažou mi z něj všecko, co tam mám uložený, což je vážně super! Nechápu, co s těma telefonama je, já asi odpuzuju techniku, protože ten předchozí telefon?? Ten byl tak maximálně na to, abych ho hodila z okna! A tenhle koukám, ho po roce vesele následuje!

No nic ... Asi se budu muset smířit s tím, že telefony se teď dělají jako na běžícím pásu, a ke mě se prostě DYCKY dostane ten, kterej je rozbitej!
Akorát se mi fakt nechce mít na 14 dní jinej telefon!

Ach joooooo!

Včera jsme byli na tý akci. A bylo to docela vtipný. Matyáš nás tam vezl tak, že se divím, že jsem tu jízdu vůbec přežila.. :D Pak jsme chvíli seděli (asi tak dvě hodiny) za Dj pultem, prej V.I.P. :D ... S Ellí jsme si objednaly Cosmopolitan, prej: Budeme drsný, a vyfotíme se s tím... ! A víte co? Nikdy si ho nedávejte, protože je fakt hnusnej :D Teda ne až tak, ale myslela jsem že je lepší.
Pak jsme asi ve 12 (Asi je hodně širokej pojem, protože vůbec netuším kolk bylo :D) sebraly a šly si na národní koupit pizzu, V TĚCH BOTECH! :D Jakože, ono se v těch mejch dobře chodí, akorát mi pořád někam zapadává podpatek, takže čekám, že si je co nejdřív zničím. Ale myslím, že ta cesta tam a zpátky byla celkem super. Na každym asi tak metru jsme musely zastavit, protože jsme se něčemu hrozně smály. Pak jsme se dokonce šly podívat do jednoho baru, na takovýho hrozně hezkýho číšníka, kterej tam ale nebyl :D ... Škoda.. :D No, a na národce jsme potkaly Kačku, jednu kamarádku. Chudák, myslím že měla celkem šok z toho, co jsme předváděly :D Tímto se jí veřejně omlouvám...
Pak jsme šly zpátky a to jsme zastavovaly asi tak na každym půl metru, protože jsme se smály :D ... Koupily jsme si žvejkačky u číňana, kterej měl myš od počítače ve tvaru kinter vajíčka :D ... a pak jsme našly nějakou židly. Eliška našla :D prej: Vezmeme jí tam!
No a když jsme se vrátily, tak tam na nás čekal Matyáš, div nám nevynadal, že jsme odešly bez mobilu. :D
A Michal si ani nevšimnul, že jsem odešla :D
EDIT: Všimnul, už mi taky vynadal :D Prej jsme byly pryč asi hodinu, což je pěkná blbost, jsme mohly bejt venku tak maximálně 15 minut :D !!

Pak přišel Michalův táta, a má nejlepší fotky ze všech :D ... Možná sem nějakou dám.. :D Kdyžtak mi Michal řekne že to mám smazat no... :D
A pak jsme jeli domů a zase jsem myslela že umřeme, ale tím, že jsme s Eliškou v sobě měly každá několik vín (bylo hrozně hnusný - já vlastně vubec nevim, co to je za bar, tam je všecko pití hrozně hnusný, když přišel Michal (jako Michalův táta - taky Michal (:D)) tak si objednal Bloody Marry a prej byla taky hnusná :D). No každopádně jsme jely, a hrozně jsme se všemu smály, třeba tomu jak Michal (můj) pařil na Tiësta :D

Dneska jsem nedělala vůbec nic, táta mi koupil Cool Lemon, tak tady mám, a je mi po něm nějak blbě, asi ho vyleju :D .. jindy mi chutná, ale dneska asi ... :D
Jdu sem dát fotky, ale myslím, že jste většinu viděli na facebooku.. :D

Tady máte konečně společnou fotku :D :)


Moves like Jagger!

27. august 2011 at 17:49 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Právě jsem na jednom blogu (Mirrabelle) narazila na skvělou písničku, a pouštím si jí pořád dokola. Maroon 5 jsem nesnášela, ale tahle písnička je bezvadná! Vlastně jsem na ní narazila už před pár dny (viz komentář u článku) ale prostě.. Asi si ji budu zpívat celý den :)

Joo a konečně mi jdou zmenšovat videa, tak jsem vám jí sem vložila :) .. Taky se chystám jít nahrát nějaký ty fotky (hurá, hurá, hurá! :D ) .. Měly by být pod perexem (píše se tam jedno r, nebo dvě rr? :D)

Nechápu, že ten čas tak hrozně běží. Na začátku prázdnin a vlastně ještě v polovině jsem měla pocit, že čas vůbec neutíká, že se dny vlečou jako žvejkačka a že z nich nic nemám. A teď? Mám pocit, že srpen mi utekl tak rychle, že ani nevím, jak je to možný... Za chvíli září, já mám sice ještě volno, ale mám tam nějaký ty zápisy do školy, zkoušky v autoškole, a hlavně seznamovák, kam mě všichni hrozně tlačej, a mě se tam hrozně nechce. Nemám ráda poznávání nových lidí. Když mě třeba někdo s někým seznámí, tak je to v pohodě, ale nemám ráda tohleto hození mě do kolektivu lidí a dělej co umíš. To je jako kdyby mě hodily do bazénu s vodou, já neuměla plavat a čekali, co udělám.
Na druhou stranu chápu, že je dobrý se s těma lidma seznámit, abych věděla jak a co kde chodí, ale co když si tam s nikym nesednu? Co když to tam bude hrozný? Ach, chytá se mě panika a nechce se mě pustit.Tohle mi prosím nedělejte! Na střední jsem ty lidi znala alespoň den-dva. Tady přijdu k autobusu, nebo kam, a jako... Všude nové tváře, nové povahy lidí... Jak já tohle nesnáším!
Vlastně ani nevím, kdy ten seznamovák je, možná že už mi utekl.. To asi spíš ne, no ale... :D
Taky jsem chtěla jet ještě do Liberce za Niky a mám pocit že to nemůžu stihnout v příštím týdnu!! Musím si najít nějakej čas, ale prostě, proč to najednou tak moc utíká!!?

Ty vado, teď projíždím ten foťák a tady mám asi milion fotek, to asi budu muset rozdělit na víc článků, nebo nevím... Mám tady ještě Krompach, kde jsem se poznala s Michalem, pak pár fotek ze svatby a nakonec Slaný.. :D
No, trochu to zredukuju .. Taky Michal fotil fotky nás dvou, ale má je on a jsou nepoužitelný .. :D Hmpf!

Btw: Super, během upravování obrázků jsem se stihla naobědvat, ale co je hlavní, venku začalo HROZNĚ pršet, a já jsem dohodnutá, že jdu dnes večer ven s Ellí a Matyášem, podívat se na Michala jak hraje. Skvělý! Chtěla jsem si natočit vlasy.. Nenávidím déšť! A ještě ke všemu je venku asi 12stupňů, což uplně tak moc nepobírám, když včera bylo 38! Nechápu, proč nemůže být normální počasí. Asi bych si ale prostě měla zvyknout, že je buď 40 a nebo 10! Takže jeden den kraťasy, a druhej den kožichy!
Jsem naštvaná!

Btw2: NENÍ MOŽNÁ!!!
Je zase asi o hodinu dýl a víte na co jsem přišla? Na blog.cz funguje hromadné nahrávání fotek!!! Asi udělám kotrmelec štěstím.. :D Jo a večer prej jedeme autem, tak to je taky docela milá zpráva .. :D
"Lalala lalala lalala moves like Jagger, moves like Jagger!!!"
Večer si beru svoje nové boty a Ellí si bere taky svoje nový vysoký boty, a bereme foťák, tak se těším, že budeme mít nějaký společný Párty fotky! :)


Starry Eyed

25. august 2011 at 22:14 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahooj všem :)
tak jsem si říkala že bych mohla napsat článek. Ale nevím, o čem bude :D ...

V úterý jsem byla s tátou na obědě a neuvěříte mi co jsem objevila. Cukrárnu, kde prodávají malé makrónky. Růžové, zelené a čokoládové! Jsou mnohem lepší než z Paula a jsou taky levnější :D ! Vlastně celá ta cukrárna je super.
Mám teď zase takový to obdobý, kdy se pořád jen cpu sladkým, což není vubec super (všechny holky znají asi :D) .. Už se těším na dny, kdy se na čokoládu nebudu moct ani podívat! Prosím, ať je to co nejdřív! :D


A je mi hrzně blbě, uplně! !!! :D
Tenhle článek je zase o ničem.. :D
Potřebuju si jít lehnout, chce se mi hrozně spát.. :D

V pondělí jsem byla s Tomem ve Slaným za Žabkou a bylo to supeeeeer ! Akorát bylo hrozný horko :D .. Mám i fotky, ale znáte to, foťák je moc daleko... Né, mám zaplácanou plochu a musím si jí nejdřív protřídit, abych tam mohla prsknout další fotky a ty pak upravovat.
Zlatej blogspot v tomhle. Tam mužete nahávat rovnou z karty což je báájo! :D

V sobotu budu křtít svoje vyskovýý boty! Myslím to obrazně, protože jestli mi je někdo něším doopravdy poleje tak asi omdlím :D ... A Míša chce vyfotit společnou fotku tak se máte na co těšit. Já jsem na to teda zvědavá, protože všude vypadám jako postižená. :D ale on umí s photoshopem nebo jak se to jmenuje :D

Doufám, že si tohle nikdo nečte..
Jdu s mamkou koukat na film a pak spáááááááát!

P.s.: a potřebuju strašně nutně nový plavky :D ! Sice má bejt hezky už asi jen zítra ale ..!!! :D

A tahle písnička mi připomíná Brighton, a ten neužasnější obchůdek tam. S blbostma. Roztomilejma. A to, jak jsem si tam nechala píchnout piercing do nosu!

Opálená

21. august 2011 at 20:11 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahoj,
zajímalo by mě, jestli jste sem nepřestali chdit za tu dloouhou dobu nečinnosti, která tu teď byla, je a doufám že nebude, ale bojím se že spíš bude. Moje "každodenní články" které sice nebyli povinné, ale přesto jsem každý den něco přidala nějak nestíhám.
Fotek mám asi bambilion, ale nemám energii je sem nahrávat.

Jsem hroozně unavená, protože jsem dnes nespala doma, ale u přítele. U přítele, omlouvám se, musela jsem to napsat ještě jednou. Nedochází mi, že mám přítele. Vlastně dochází, ale když se na něj podívám, skoro se mi zatočí hlava, protože je to snad první kluk, se kterým jsem a musím říct že se mi vážně líbí. Má hnědý vlasy, který když mu pročísnu, stojí mu nahoru, hnědý oči. Ty má možná hodně podobný jako já, spíš takový medový, než čokoládový, ale jak kdy. Je o půl hlavy vyšší a můžu se s ním bavit naprosto o všem. Jsme spolu asi týden, a mě přijde že jsme spolu asi tak měsíc nejmíň. Dělá DJ, mixuje hudbu, ze který mi občas hrabe, ale jsem ochotná ji s ním poslouchat, protože vím, že ji má rd a že to pro něj něco znamená.. Poznali jsme se vlastně uplně náhodou v Krompachu, protože je to Eliščin "brácha". A to potvrzuje to, že někoho kdo pro vás něco znamená většinou poznáte, když to ani trochu nečekáte. Poslední věc, za kterou jsem do Krompachu jela byli kluci....
Vlastně to, že mám pocit že jsme spolu tak dlouho, bude asi hlavně tím, že jsem u něj spala už ze čtvrtka na pátek. Skoro jsem nespala, protože prostě když někde spím prvně, nemůžu pořádně usnout a stále se budím. A taky se roztahuje! V pátek jsem jela domů, a s mamkou jsme jely na svatbu. Večer jsem ale jela zase k němu a přespala tam. V sobotu jsme se byli ještě s jeho kamarádama koupat. Večer jsem byla pozvaná na oslavu Verčiných 20. narozenin kousek odtamtud kde bydlí. Tak jsme se vyfikli a zašli tam. V 23.00 jsme šli domů, protože ráno vstával do práce. Vstala jsem s ním a jela domů.
Tady jsem usnula asi na půl hodiny, a pak šla s kamarádkou Kájou do Žlutejch na opalovačku (mám spálený břicho!) ale bylo to super, jsme zdrbly celou "pláž" .. :)

A chce se mi strašně spát.
A nevím, jestli tohle někd přečetl.
Jestli jo tak mi nechte komentář, ale vzhledem k tomu že poslední dobou nedávám fotky, chápu, že je to takový suchý a jen o písmenkách...

Mějte se :)

Křídla

17. august 2011 at 11:25 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...

Mám od líbání uplně suchý rty, ale stejně mě to pořád baví.
A dufám že to vyjde.

"Já mám ale krásnýho přítele... vlastně ještě stále napůl přítele..."
"Já mám ale krásnou... milenku.."

Tramtadadá :D

15. august 2011 at 20:21 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Jsem zpět z výletu. Vlastně jsem se vrátila už včera.. :D ale nějak nebyl.. byla jsem líná :D
Nevím, co mám psát. :D stejně by vás to nezajímalo.
Dobře, zajímalo. :D
Ale to máte smůlu.. :D

Hmmm ...
Lalala
nevím co psát, nechtěj se mi vkládat fotky, protože jsem četla že to blbne :D
Blbne to + jsem líná = asi je neuvidíte :D

No, třeba časem, ale bylo to uplně hrozně super. Uplně Miluju Ellí :D
Celej tejden byl báječnej, a tady v Praze je tolik lidí a aut a každej někam spěchá... a znáte to :)
tak se asi mějte, protože nevím vážně co psát :D ...

Bye

6. august 2011 at 23:33 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Zítra odjíždím, s Ellí jedeme do Krompachu a celkem se tam těším, jen mě štve že má bt hnusně, a že ještě nemám vůbec zabaleno.. :D A týden tady nic nepřibude, protože nemám nějak co přednastavovat.. :D

Před chvílí jsem totiž přijela z chalupy. Byla jsem tam s mamkou a brácho slavit dědovi narozeniny. nakonec se tak nějak slavilo všecko a i já jsem od tety se strejdou dostala nějaké penízky k narozeninám :) ...
Celý den jsem si hrála s pejskama, teta jich má asi deset, možná víc, ale hlavně má pět štěňátek. Vlastně šest, jedno je takové trochu odrostlé, dvě jsou takové střední, ale hrozně roztomilý a tři jsou uplně maličkatý (asi jako koťátka).
Přivezla si je z útulku ze Slovenska. Protože, a teď se podržte, tam dělají to, že pejsky, pokud jsou v útulku dýl jak 14 dní automaticky utratí! Nevím, jestli bych to sem měla psát, teta nám to skoro ani nechtěla říct, ale prostě na Slovensku to funguje tak, že lidi tam neznají kastraci zvířat. (Neříkám všichni, ale většina nechává pejsky i kočičky jen tak, ať se množí a je jim to jedno). Proto je v jednom kotci v útulku třeba osm pejsků (v čechách jsou to průměrně asi dva pejskové). Pokud se vám zatoulá pejsek, oni ho najdou a pošlou ho do útulku, nemá cenu ho ani hledat, protože nejspíš byl rovnou poslaný na utracení. Tety známá objíždí útulky, a vybírá jen hezká štěňátka. Je to hrozný, ale tam je tolik pejsků, že kdyby měla zachránit všechny, prostě to není možné. No, a o těch hezkých pejskách dává vědět lidem, o kterých si myslí, že by se o ně mohli nějaký čas postarat. Teta je taková psí maminka na chviličku vlastně.
Teď bude muset těch šest pejsků někomu udat, prtože není možný si je všecky nechat. Mají sice obrovskou zahradu, ale myslím si, že pokud má někdo pejska, ví jak to chodí, kolik to stojí peněz a času a tak.
Byla jsem dost v šoku, tohle jsem vůbec nevěděla.

No, jinak strejda mě hodil na autobus, v devět mi jel. Teď mi psala mamka, že sedí a povídají. Trochu je mi to líto, protože strejda hodně cestuje a tak. Tyhle večery mám ráda. Jen se sedí, povídá, někdy strejda přinese nějaký fotky. Připadám si pak hrozně dospěle, protože se třeba zapojuju do debaty a myslím si, že mám i celkem dobrý názory.. :D ... No, ale tak myslím, že Krompach bude taky super. Už se těším. Jdu si zabalit, nechám tady článek zveřejněný, a pak přidám nějaký fotky štěňátek :) Možná, kdyby sem zavítal někdo kdo uvažuje o pejskovi, dalo by se to nějak domluvit, kdyby chtěl, že by pomohl. Jsou to vesměs oříškové, ale tak co.. :D


I really want somebody to love me as much as Severus loved Lily

4. august 2011 at 22:06 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahoj všem,

název článku jsem ukradla odtud. Hrozně se mi líbil, přijde mi takový něžný a takový, že na mě sedí.
Obrázek už tak něžný není, i když svým způsobem. Kdo viděl HP poslední část a nedojalo ho to, tak o něm prohlašuji veřejně, že je divnej.. :D


Dneska to vezmu krátce. Nějak nevím, co mám psát, ale příští týden jedu celý pryč tak tu pravděpodobně nic nebude. A celkem mi vzrostla návštěvnost, za což vám hrozně moc děkuji :). Nevím, jestli vás to baví číst, ale mě baví každý den alespoň něco psát. Ale dneska vážně není moc co. Byla jsem na pohovoru, na zkoušku jsem ani nešla, prý to není nutný. Do neděle se ozvou, jak se rozhodli, protože mají ještě další zájemce.
Blbý je, že do toho týdne, kdy bych měla nastoupit mi ještě zasahuje autoškola. Což jsem řekla, tak prostě uvidíme.
Všichni se strašně divíte, že už se učím technickou.. :D ale kdyby ste byli na mém místě, tak byste se to učili taky, musí se mi všecko zažít, abych si to pamatovala.. :)

Pak jsem byla s Ellí venku. V Praze ení vůbec místo, kam by si člověk mohl normálně sednout! :D .. Koupila jsem si knížku o Christianu Diorovi a tričko v NY, oboje za stejnou cenu 79,- .. Což jako, nechte to tam (já vím, že jsem hrozná!) :D
Niky nás vyfotila, protože byla v Praze, zezadu. :D Můžete se kouknout na jejím blogu. A dneska si koupila boty Ellí, ale nemám fotku. :D ..
Mám nějaký fotky mraků (zase - hrozně mě to baví) ale nechtěj se mi sem dávat, protože nejsou nic moc. :D

To je asi všecko dneska .. :)
xoxo

Den blbec.. no ikdyž.

3. august 2011 at 22:38 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Dneska mě robudil telefon. Volala paní z s.Oliver, jestli můžu přijít na zkoušku, tak jsem jí řekla, že zítra můžu. Tak jdu. V jedenáct. Ale není to jako do Vero Mody, zkouška na tři dny. Je to zkouška na 3 hodiny!! Takže super, jsem nadšená :) .. Dokonce jsem jí i řekla že příští týden nemůžu tak říkala, žádný problém. Nevím, jestli se těšit nebo ne. A nevím, co si mám vzít na sebe.. :D

Pak jsem se nasnídala, chvíli se poflakovala, a uklízela, nabarvila jsem si hlavu. Fotku fotit nemá cenu. Mám to v podstatě pořád stejný, ale mám to krásně sjednocený. Miluju pocit obarvenejch vlasů a taky tu vůni barvy. :) Ale ta barva se mi hrozně líbí :)

Pak jsem se naobědvala, a vydala jsem se do autoškoly. Šla jsem dřív, všecko jsem krásně stíhala (dokonce jsem se trochu naučila první otázku z technický..) takže jsem byla tak jako v super náladě. A pak jsem jela, a pořád mi to chcípalo. A byla to nejhorší moje jízda. Proti mě jela sanitka, blbě jsem si najela do křižovatky, čekala jsem 10 minut až pojede vlak, pak jsem se musela rozjet do kopce což jsem zvládla. Jinak mi to chcípalo na každý červený. Pak jsem zabrzdila na oranžovou, když jsem ještě mohla jet, prý by mě za to inspektor vyhodil, místo doprava jsem odbočila doleva. Pořád si za volantem pletu strany, a nevím proč. Normálně mi to problém nedělá. Nevím čím to bylo. Bylo to strašný. V jednu chvíli jsem si myslela, že se rozbrečím, vystoupím a pujdu domu pěšky!
Pak jsem nějak dojela, zaparkovala. Vyhodil mě o čtvrt hodiny dřív, ani se mu nedivím, měl mě asi plný zuby. I když to asi ne, prtože on je hrozně fajn. Myslím že mám super učitele, ale bylo to třetí den za sebou co jsem tenhle tejden jela, tak možná proto. Včera jsem jezdila perfektně, a dneska bych si dala pár facek.

Pak jsem se sešla s Ellí, a bylo to super :) prošly jsme obchody, koupily si kafe, já si koupila boty (hodně zkracuju) boty vyfotím. Jsou z M&S. Mám výčitky, ale jsou prostě boží. Miluju je a i když se to nezdá, chodí se v nich super (promě Václaváku, kde kloužou a zapadávaj do dlažebních kostek).

Hrozně to focení flákám co?

Blogy

2. august 2011 at 21:29 | Vaše malá Víla
Nemám ráda, když má někdo na blogu moderované komentáře. Přijde mi to, že se ten člověk za něco stydí, nedokáže unést kritiku, a raději špatné komentáře smaže. Nechává jen ty dobré. Tohle mi přijde povrchní..

Jinak mám ve sledování na bloggeru asi tři nebo čtyři anglické blogy s tím, že se na nich budu učit anglicky (ty holky jsou podle mě super btw. :)) ale jsem hrozně líná si to číst. Vlastně jsem líná si číst ty články na bloggeru vůbec. Když má někdo blog, nějak se očekává, že bude psát, takže si to ráda přečtu. Ale na bloggeru mě to otravuje a nevím čím to je, protože ty články bývají (občas) celkem fajn.. :)

Mám ve sledovaných slečnu, která právě navštívila Drážďany. Byla jsem tam na Vánočních trzích, a jela bych okamžitě znovu. Třeba se i jen projít, protože nemám moc na utrácení. Leda ve slevách :D .. Pochybuji že by slevy byli tak vysoké, že by ceny byli hodně nízké. :D Do Vídně bych jela, i když jsem tam nikdy nebyla.. Vlastně bych jela kamkoliv.. :D (Jela bych vlakem, aby to mělo atmosféru, to by mohlo být super!)

Jo, dnes jsem byla na Šestce, a v s.Oliver hledají brigádníky, tak to zkouším. Blbý je, že mi určitě zavolají a já jim řeknu že příští týden jedu pryč tak se na mě vyprdnou.. :D No co se dá dělat. Ještě hledají brigádníky jinde, ale nic nenapíšu, protože byste mi to vyfoukli .. :D

Jinak dneska jsem strávila asi pět hodin v autoškole. Nejdřív jízdy (už jezdím po Praze, a jako není to tak hrozný), byla jsem i na Václaváku. A dneska mi to chcíplo JEN dvakrát! Pak jsem měla testy, pak video o Technický a pak přednášku z technický. Celkem síla :D ... To bude horší než maturita tohleto .. :D Technická, no ty vole :D ....

Poslední dobou mi celkem přejou slevy. Jako za 130,- taková sukně?? :) Vím, že má takový teď skoro každej, ale mě se děsně líbila :D ..
Joo, už se těším, až si zítra obarvím vlasy.. :) A pak autoškola .. :D

Where the summer is?

1. august 2011 at 21:40 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Přísahám, že pokud během příštího týdne, kdy jedeme s Eliškou do Krompachu nebude svítit sluníčko, hned jak se vrátím, navštívím solárko!
Já chci léto! Jo, je hezký že čtu, dokonce jsem se začala trochu učit autoškolu, ale nebylo by lepší číst a učit se spíš na koupališti, než v posteli?
A nemám o čem psát, protože nic nedělám. Dneska jsem měla autoškolu a poprvé jsem parkovala pozadu .. (:D:D) to bylo super, baví mě couvat, asi budu pořád jen couvat .. i na dálnici a všude. :D Zítra si musím udělat svačinu protože tam jdu asi na tisíc hodin, ještě na nějaký přednášky a videa a jízdy mám taky ... :D

A nemám žádný fotky! Musím jít dát opravit ten foťák (ono to teda nevadí, ale když je pojištěnej... jenže dneska se mámě nikam nechtělo, tak sme nikam nejeli, a pochybuju že mi to opravěj během tří dnů ://. V neděli jedu pryč a foťák chci mít s sebou!!) Tak asi až se vrátím no.. ://
Taky jsem si chtěla koupit tu barvu na vlasy, a všeobcně jsem měla dost plánů, ale prostě... Nebudu se rozčilovat.. Jsem tam mohla sjet když jsem šla z autoškoly, ale když jsem odcházela tak mi říkala, že určitě pojedeme, a když jsem se vrátila tak najednou že se jí nikam nechce.. ://

No nic, dám vám sem nějakej slunečnej obrázek, protože nemám jedinou fotku. Co taky fotit, že jo ... :X


EDIT: Je mi nějak smutno..
tak si pouštím songy :)