Půlnoc v Paříži

19. september 2011 at 23:21 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Ahoj,
tak jak jsem slíbila, také plním. Z filmu jsem nadšená!! Rozhodně na něj jděte.. Nepočítejte moc s prohlídkou Paříže ( i když trošku ano) ale spíš že potkáte spoustu spisovatelů jako například Hemingwaye.. a podobně. Film mě dostal. Vůbec jsem nevěděla o čem má být.. ale nápad geniální! :)

Jinak abych taky něco zmínila. Byla jsem minulý čtvrtek dělat kamarádce modelku na gelový nehty. Jsou moc hezký, a nemusím se ob den patlat s lakama, ale vubec nemůžu psát na počátači a nemůžu se pořádně podrbat :D ... Nechápu, jak jsem je mohla mít rok v kuse.. Ještě jí pujdu na doplnění, protože to musí taky vyzkoušet na tom kurzu a pak se na to asi vyprdnu :D .. (kdyby ste ale někdo chtěli a jste z Prahy, doporučím vám jí - taková menší reklama :D má ty nehtíky hezký a myslím že je nebude mít moc drahý, hlavně ze začátku:))

Jo a od dneška jsem ofišl řidičká! Dostala jsem svůj první řidičský růkaz a hned jsem odvezla mamku do práce :D .. Prej se ani nebála :D dobře bála.. :D ... Díky bohu za automat v autech ale! To je vážně užasnej vynález.. ! Miluju :D

Možná vám sem dám nějaký fotky .. :) Mám jich spoustu po víkendu, byli jsme s miláčkem na Vyšehradě (v pátek) .. na nějaký akci na kampě (v sobotu) a tak máme nějaký fotky :) ..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 LoveShy LoveShy | Web | 20. september 2011 at 0:23 | React

No jee.. Kacenka se ozyva :) koukam ze se mas fajn. O filmu jsem nikdy neslysela, ale prave mozna proto je dobrej. Gelovy nehty.. ugh.. never :D. A jeste jednou gratuluju ridicko, bud zodpovedna :P. Pekne photos :)
Ps: "s milackem" to zni hezky a doopravdicky zamilovane :)

2 AngeliQue AngeliQue | Web | 20. september 2011 at 0:29 | React

[1]: hele ty jedna ty máš tak co povídat :D .. ted jsme na tom hodně podobně .. :D.. děkuju, neboj, jezdím pomalu a opatrně ( i když jsem málem sebrala klandr dneska :D)
Ps.: je to hrozně přeslazený, když jsem si článek četla už byl zveřejněnej a nechtělo se mi to přepisovat :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama