Nashledanou!

21. november 2011 at 20:27 | Vaše malá Víla |  Pár víliiných myšlenek...
Pár POSLEDNÍCH Víliiných myšlenek.
Pálím za sebou mosty.
Nechci se k minulosti už nikdy vracet. K jistým věcem a k jistým lidem.
Ani nechci mazat tenhle blog, protože má pro mě určitý citový význam. Jsou tady zapsaný věci, mezníky života. Ráda se sem třeba někdy vrátím, zavzpomínat.. Ale teď to nemám ani v nejmenším zapotřebí.

Stejně jsem sem pořád jen psala blbiny. Pak je zase mazala. Pak je zase napsala a zase smazala. O tom, že jsem je smazala většina z vás ani neví, protože to tu zase nemá nikdo tak dobře zmapovaný jako já.

Říkala jsem si, nekonči s tím blogem. Bude se ti stýskat. Ano, bude. A neříkám že mě to nedonutí se vrátit. Mrzí mě to šíleně moc, ale tady na té adrese už z jistých důvodů dál být nechci. Mám novou, na jiném serveru, a ano, pokud budete chtít, pošlu vám ji.


Na blogu jsem začala jako čtrnáctiletá dívenka. Měla jsem blog o Tokio Hotel a každých 14 dní nastavovala u táty články NA KAŽDÝ DEN, protože jsme doma neměli internet. Po 14 dnech jsem se na blog vracela a radovala se z každého komentáře. Začala jsem psát povídky. A psala, a psala, a psala... A najednou jsem byla na střední.
Založila jsem blog deníček a psala a psala.. Přišly první lásky, první milostná sklamání. První rozchody. Z mojí strany. .. Přišel jeden člověk, který se dotkl mého srdce, a já psala o něm. Nápadně-nenápadně jsem o něm psala. Muselo mu to být jasné a nejspíš mu to dělalo dobře. Celou střední školu.
Psala jsem o rodině, co se stalo, o škole, o kamarádech. Tupírovala jsem si vlasy a byla jsem emo. Byla jsem sKate, znala mě celá škola byla jsem víla. Vílu ale vymyslela Žabička. A víly se nechci vzdát, i když se tahle přezdívka vžila hlavně tam, kde neměla. Byla jsem AngeliQue a byla jsem naivní. Byla jsem něžná a pak taky sprostá.
Milovala jsem Tokio Hotel, rockovou hudbu. Milovala jsem screamo. Milovala jsem goth a pak zase emo, a pak zase goth a zase emo. Řezala jsem se do rukou a nejedla jsem celý den. Chodila jsem na diskotéky a líbala se tam s klukama. Některý jsem ani neznala.
Četla jsem Myrtilles a taky Tanečnici od Syhrael a měla pár dessignů od ní na blogu. Chodila jsem s Eliškou po Praze a držely jsme se za ruce. Smály jsme se na každém druhém rohu všemu, co se jen namanulo. Jezdily jsme do Slanýho a vstávaly kvůli tomu v 6 ráno. Jednou jsme dokonce vůbec nespaly. Dobře, asi hodinu. Koukaly jsme na Červenýho trpaslíka a na Hannu Montanu. A na Jonase. Jezdila jsem za Baruškou do Františkových lázní a bylo to super. Paila jsem s Verunkou a pak jsme se strašně pohádaly. A už nikdy se neviděly ani si nepsaly. Jsme prostě každá někde jinde. A taky jsem poslouchala MJ a brečela v cizím bytě někomu na rameno.
Četla jsem Twilight a představovala si že jsem Bella. Nejvíc jsem milovala New Moon, protože mi byl tak blízký. Chodila jsem do kina na filmy a chodila jsem na výtvarku s Ellí a Danem. Kupovaly jsme si pizzu a místo kreslení jsme celou dobu kecali. K tátovi se nastěhovala jeho přítelkyně a bylo to divný. A babička byla hrozně dlouho v nemocnici a pak mi umřela..
Chodila jsem po Praze do ranních hodin, a taky chodila do tanečních. Poprvé pokaždé a podruhé jsem zatahovala. Byla tu doba, kdy mi bylo pořád jen špatně a dodneška nevím z čeho... Psala jsem povídku "Tóny srdce" a měla nejvyšší návštěvnost. Byla jsem v Německu - cca dva dny dohromady a byla jsem 14 dní v Anglii.
Smála jsem se a brečela. Vztekala jsem se a pak se zase uklidňovala. Křičela a šeptala. Milovala a nenáviděla. A tak dále a tak dále.

A najednou je mi dvacet let a zdá se mi to všechno jako jedna šmouha. A chtěla bych sem dál psát, ale vím, že v nejlepším se má přestat. Chtěla bych být zase tou praštěnou holkou, co chodí na Petřín a tupíruje si vlasy ale vím že to už nebudu. Něco mi bude chybět, něco stále trvá. Něco jsem ukončila a udělala za tím velikou tečku. A tam, kde je tečka, už nikdy nebude čárka! Myslela jsem si, že nikdy nebudu schopná se zamilovat, že každej vztah ukončím po měsíci a teď jsem zamilovaná a jsme spolu už čtvrt roku! Opustila jsem střední školu a chodím na Mediální, a hrozně mě to baví. A to že asi neprojdu do dalšího semestru v tom vůbec nehraje žádnou roli.
Musím říct, že jsem měla skvělou pubertu. Nikdy jsem nevzdorovala rodičům, nekouřila jsem a opila se jen jednou. Měla jsem problémy sama se sebou, ale to vědělo jen pár lidí.

A teď koukám do předu. S přáteli. S přítelem. V dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci.. Chci dál psát na blog, ale na jiný. Ráda bych psala na blog.cz ale už bych si nemohla založit nový link. Stejně bych na něm nezůstala. Chci dodělat školu. Chci navždy zůstat zamilovaná, protože je to nejbáječnější pocit na světě a všichni ho musíte povině vyzkoušet. Nebojte, i já byla skeptická, pamatujete? .. Chci cestovat, a chci psát do nějakého módního časopisu. Chci chodit hodně do kina, protože ta atmosféra je dokonalá. Chci chodit v Praze celou noc, protože to miluju a chci fotit každou uličku. Chci cestovat po světě, protože mě zajímají všechna místa. Chci přečíst co nejvíc knížek a alespoň jednu napsat. I když vím, že to nebude trhák. Chci se za nějakých pár let na jeden den stát nevěstou a jednou chci být taky maminkou. Chci mít nějaký útuný domov a možná i nějaké to zvířátko. A taky vím, že se mi z toho všeho nesplní třeba vůbec nic...
Ale vím ještě jednu věc. Přijdou další věci, které budu chtít. A alespoň některých z nich určitě dosáhnu.

Doufám, že i vy dosáhnete všeho, co chcete.
Mám vás všechny ráda a jsem hrozně ráda, že jste četli a komentovali moje články.
Zůstanete navždy v mém srdci.
Naposledy Vaše (pořád ještě) malá Víla. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 21. november 2011 at 23:56 | React

Sice je každý unikát, ale teď mi naprosto mluvíš z duše. Už pár měsíců zpátky jsem hledala, jak vydat knihu. Stačilo by mi pouhých deset výtisků :D.. A taky jsem si představovala, jak jsem Bella, mám dokonalého Edwarda, kvůli kterému se mi zbortí dosavadní svět a postaví se nový, ještě dokonalejší.. Ale bohužel, realita je jinde. A taky mě škola baví, i když nevím, jak zvládnu zkouškové.. Ale jedna věc, kterou se asi lišíme - já se prostě blogu nedokážu vzdát. :D Nedokážu to vysvětlit, prostě mi ty povídky pomáhají udržet si zdravý rozum (paradoxně :D).. Tak doufám, že se budeš mít famfárově a budu jedině ráda, když se stavíš na mém blogu.. :)

2 AngeliQue AngeliQue | Web | 22. november 2011 at 13:10 | React

Tak prave kvůli tomu mám druhy blog i kdyz povídky tam asi psát budu jen těžko :D na druhou stranu mám jeste povidkovy blog, kdyby me to náhodou propadlo :)) .. A neboj, na Tvůj blog chodím, i kdyz treba nekomentuju :)) na povídky mi ale bohužel nějak nezbývá čas :(( tak snad se nezlobíš :)

3 Saline A. Saline A. | Email | Web | 22. november 2011 at 17:07 | React

Snad naprosto nejkrásnější článek z celé tvé éry, i když poslední na tomto blogu. Přečetla jsem ho jedním dechem. ♥

4 Shadow. Shadow. | Web | 22. november 2011 at 18:26 | React

Páni! Překvapeně jsem se začetla do tohohle článku. Je zvláštní, že většinu věcí si já jako čtenář pamatuju. Skoro u každého zvýrazněného slova se mi vybavil onen článek, který si na to téma napsala. Jestli mohu být tak nesmělá, prosila bych o novou adresu, pokud nevadí. :)

5 báři báři | Web | 22. november 2011 at 21:57 | React

[2]: Nezlobím :) A doufám, že tě to jednou popadne :D :)

6 Shadow. Shadow. | Web | 23. november 2011 at 6:48 | React

Samozřejmě, že nevadí. Chápu to. Můj e-mail je sotonova19@seznam.cz (už jsem Ti jednou psala ohledně blogspotu. :D )

7 báři báři | Web | 24. november 2011 at 16:55 | React

A můj je b.mecki@seznam.cz :) :D

8 Angelique Angelique | 25. november 2011 at 9:50 | React

[7]: ale tak ty můj novy blog vis :D nebo nee? :D ale tak emai se vždy hodi :D

9 báři báři | Web | 25. november 2011 at 12:43 | React

[8]: Nevím :D Kde bych se ho dozvěděla? :D Nebo vím a nevím o tom? :D

10 Dee Dee | 25. november 2011 at 14:56 | React

Mrzí mě to, ikdyž jsi to nečekala, i já sem pořád chodila. I když jsme se pohádaly, pořád mě aspoň tenhle blog trošku spojoval s tebou.. neodcizil mě uplně..
Opravdu je mi líto, že odsud odcházíš a já nejspíš nemám právo mít jinou adresu, a proto se nejspíš také loučím, už definitivně.
Ani nevíš jak jsem ráda, že jsi nakonec našla tu pravou lásku :) si pro mě příkladem, že i když člověk už opravdu nevěří, změní se všechno k dobrému.
Měj se hezky, hodně úspěchů a pokud ta tvá knížka někdy vyjde, ráda si jí koupím a přečtu.
Protože nikdy nezapomenu na záchvaty smíchu do 3 do rána a nikdy nezapomenu na proválený dny u nás i u tebe. ♥
V.

11 AngeliQue AngeliQue | 26. november 2011 at 3:10 | React

[9]: To je divný hej, protože mi tam komentuje nějaká báří.. :D nebo jsem fakt divná.. jdu se kouknout :D no fakt :D .. jdu ti poslat adresu :)

[10]: Nevím co říct.. Asi všecko nemusí končit až tak špatně :) .. Tenhle blog rozhodně neruším kvůli Tobě ani kvůli jiným lidem.. Takže pokud bys chtěla, adresu ti klidně pošlu :) .. Nechci jí sem psát, protože přestože si lidé novou stránku můžou celkem snadno najít, jsem ráda když se ozvou a já tak vím, kdo má zájem :).. A děkuju moc, hrozně si toho vážím :) ..

12 Marky Marky | 26. november 2011 at 15:07 | React

Fňůůů:( Ty jsi mě úplně rozbrečela jako!:) A za chvíli přijede návštěva a já mám teď rozmazanou řasenku!:D O novou adresku jsem Ti psala na fb:)) A jinak... Tenhle blog mi přirostl k srdci, jeden z mých nej, kam jsem se ráda vracela:) Ale je pravda, že všechno jde dál a určitě nikdy nezapomenu na naše rozhovory na icq, kdo ví do kolika do rána, kdy jsem tě nutila přepisovat rychle povídku, abych si ji mohla přečíst:D, a pak jsme si tu povídaly v komentech:D To byly časy:) ♥

13 AngeliQue AngeliQue | 26. november 2011 at 20:25 | React

[12]: tak neznamená, že kvuli tomu že už sem nebudu psát nemůžeme psát do rána :D .. sice už asi ne ani tolik o povídkách, ale tak kdo ví.. :D Na druhou stranu, ted dělám do ranních hodin tak možná věci do školy .. :D (dneska jsem šla spát v 6 ráno :D)

14 báři báři | Web | 27. november 2011 at 21:11 | React

[11]: Hurá, už víme, jak to vlastně je :D

15 AngeliQue AngeliQue | Web | 27. november 2011 at 22:55 | React

[14]: :D :D mě to pak napadlo, že jsi připojená k FB, a že ti nedošlo že jsem změnila název.. :D No nic, hlavně že se to vysvětlilooooo :D

16 báři báři | Web | 28. november 2011 at 8:13 | React

[15]: Jop. :D A s tou seminárkou - to ještě bude boj :D

17 Mikyna Mikyna | Web | 28. november 2011 at 17:47 | React

Úžasně napsané :) Já jsem na začátku tohoto přípěhu - u tupírování vlasů :D

18 GALLOWAYTAYLOR GALLOWAYTAYLOR | Email | Web | 20. december 2011 at 2:58 | React

All people deserve wealthy life time and <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> or commercial loan can make it much better. Just because people's freedom relies on money state.

19 *Emmgirl* (aff) *Emmgirl* (aff) | Web | 17. february 2012 at 21:41 | React

Budeš nám chybět.

Ale chápu to. Nechci si to připustit, ale za několik let už taky asi nebudu na blogu. Nevím, kam mě osud a čas zavanou, ale je to tak.. Časy se mění. Lidé se mění. Místo působení se také mění.

Měj se krásně a užívej si života. A třeba se někdy ozvy, ať už sem na blog nebo třeba jen ke mně do komentářů.. Budu moc ráda, pokud o tobě uslyším a budu vědět, jak žiješ. :)
Měj se krásně!

20 Terka ') Terka ') | 4. march 2012 at 22:51 | React

Ten dess :O ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama